تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در روزهای گذشته مشخص شده بود رشته ای از ۲۶ کاراکتر وجود دارد که در صورت وارد کردن آن در نوار آدرس گوگل کروم، این مرورگر کرش خواهد کرد.
پس از آن سایت Venture Beat به این نکته دست یافت که تنها ۱۶ عدد از این ۲۶ کاراکتر، برای از کار انداختن مرورگر گوگل کافی هستند.
برای امتحان کردن این مشکل تنها کافیست آدرس http://a/%%30%30 را در نوار بالای مرورگر کروم وارد کرده و کلید اینتر را بزنید، البته پس از آنکه مطمئن شدید هیچ tab یا برگه مهمی وجود ندارد که نخواهید از دستش بدهید.
این باگی است که روی نسخه های موبایل گوگل کروم اثری ندارد، اما تمام نسخه های رومیزی این مرورگر از وجود آن رنج می برند.
گوگل در پاسخ کاربری که این باگ را گذارش داده اعلام کرده مشکل یاد شده از یک آسیب پذیری DOS یا Denial Of Service سرچشمه می گیرد که به کد های بسیار قدیمی این مرورگر مربوط است.
گفتنیست پیش از این هم وجود چنین باگ هایی در مرورگر گوگل مشاهده شده بود و با توجه به اینکه مشکل یاد شده خطری از نظر امنیتی در پی ندارد، به نظر نمی رسد شرکت ساکن مانتین ویو در حال حاضر تصمیمی برای رفع فوری این باگ داشته باشد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین