تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مک بوک پرو، مک پرو و اخیرا هم آیپد پرو. اپل همواره نسخه ای حرفه ای تر از یک محصول را توسعه داده و کد «پرو» را به آن اضافه می کند. در واقع وجود چنین کدی در انتهای نام یک محصول به خوبی نشانگر آن است که شرکت اپل، همان گجت را مخصوص کاربران حرفه ای و کارهای جدی تر توسعه داده است.
هنوز اما این شرکت محصولی به نام «آیفون پرو» را توسعه نداده و حتی بعید می رسد «تیم کوک» چنین ایده ای را در سر پرورانده باشد. در جریان کنفرانس «Salesforce Dreamforce» اما، مدیر عامل مایکروسافت برای ارائه بخشی از سخنرانی خود و نشان دادن اپلیکیشن های توسعه یافته توسط مایکروسافت، از یک «آیفون» استفاده می کند.
ساتیا نادلا در جریان نطق خود البته تاکید بسیاری می کند که این تلفن همراه، متعلق به او نیست اما آیفونی به شمار می رود که او تمایل ویژه ای دارد تا «آیفون پرو» صدایش کند. چرا؟ به دلیل اینکه تمام اپلیکیشن های توسعه یافته توسط مایکروسافت در آن نصب شده و قرار گرفته اند. وی سپس به سراغ اپلیکیشن «Outlook» رفته و از آن، به عنوان برترین کلاینت ایمیل در پلتفرم iOS یاد می کند؛ کلاینتی که حتی از اپلیکیشن ایمیل که توسط خود اپل در iOS قرار گرفته نیز عملکرد بهتری دارد.
چنین به نظر می رسد که نادلا، به نقطه ای رسیده که باور دارد مایکروسافت، برای حضور در میان بازار اسمارت فون ها به ویندوز فون نیازی ندارد و می تواند از طریق ارائه اپلیکیشن های بومی خود برای سایر پلتفرم های برتر، نفوذ بالاتری داشته و سرویس های خود را به دست کاربران بیشتری برساند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین