تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل در سال ۱۹۹۷ میلادی توسط دو تن از فارغ التحصیلان دانشگاه استنفورد به نام های لری پیج و سرگی برین تاسیس شد. درست یک سال بعد، نیاز به یک دفتر کار باعث شد که این دو میلیاردر آینده، گاراژی را در خیابان سانتا مارگاریتا واقع در منلو پارک کالیفرنیا اجاره کنند.
مالک آن گاراژ کسی نبود جز سوزان Wojcici که بعدها به عنوان هجدهمین کارمند به استخدام گوگل درآمد. خانم Wojcici پس از عقد قرارداد اجاره با این دو نفر، منزلش از منلو پارک را به جای دیگری انتقال داد، با این وجود همکاری اش با گوگل عمیق تر شد و بعدها به عنوان نایب رئیس بخش تبلیغات و تجارت آن به استخدام درآمد.
او در حال حاضر به عنوان مدیرعامل یوتوب فعالیت دارد؛ همان سایت اشتراک گذاری ویدئو که گوگل در فوریه سال ۲۰۰۵ میلادی در ازای مبلغ ۱٫۶۵ میلیارد دلار خریداری اش کرد.
خانم Wojcici که روز پنجشنبه در کنفرانس سالانه Salesforce موسوم به Dreamforce سخن می گفت فاش ساخت که در ازای اجاره گاراژ خود چه مبلغی را از این دو نفر دریافت می کرده.
طبق گفته های مدیر عامل یوتوب، پیج و برین ماهیانه مبلغ ۱۷۰۰ دلار را بابت استفاده از گاراژ منزلش پرداخت می کردند. او اظهار داشت: «اجاره الان گران تر است اما در آن زمان مبلغ ۱۷۰۰ دلار بیش از اندازه سنگین بود.»
او همچنین در جریان سخنرانی اش اشاره ای کوتاه به خاطراتش به عنوان یک مادر شاغل داشت و اینکه از شنیدن آمار و ارقام های آن دوران در مورد حقوق زنانی که به خاطر بارداری و زایمان کار خود را ترک می کردند به شدت شوکه شده بود.
وی در این رابطه گفت: من واقعا متعجب شدم از اینکه شنیدم اغلب خانم ها درآمریکا مرخصی همراه با حقوق به خاطر زایمانشان ندارد و عنوان شغلی آنها نیز تاثیری در این مساله ندارد. طبق گفته او، در بخش خصوصی تنها ۱۲ درصد از زنان شاغل پس از زایمان خود از شرکت های متبوعشان حقوق می گیرند و ۲۵ درصد از آنها نیز مجبورند ده روز بعد از زایمان به سر کار خود باز گردند.
به گفته خانم Wojcici شرکت ها برای آنکه کارکنان خانم خود را به تشکیل خانواده تشویق کنند باید بیشتر از اینها تلاش کنند. او اظهار داشت: «زمانی که فرزندانتان بزرگ تر شوند، بهتر بخوابند و سن و سالشان به خوردن غذای واقعی نزذیک تر شده باشد احساس بهتری برای بازگشتن به سر کار خود خواهید داشت.
طبق گفته وی، مساله غم انگیز اینجاست که اغلب زنان آمریکایی مجبورند به خاطر ترس از دست دادن شغل هایشان به سر کار خود باز گردند و متاسفانه مادران جوان زمانی که از محل کار به خانه می آیند زمان زیادی برای سپری کردن با فرزندانشان ندارند.
او اظهار داشت که کارکنان خانم گوگل پس از زایمان ۱۸ هفته مرخصی همراه با حقوق خواهند داشت و این مرخصی برای پدران برابر با ۱۲ هفته خواهد بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین