تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

کونامی باور دارد که سری Pro Evolution Soccer یا به اختصار PES بار دیگر می تواند می تواند وارد رقابت با FIFA شده و این سری بازی موفق را به چالش بکشد. این شرکت معتقد است که روز به روز فاصله ی واحدهای فروخته شده ی بازی کم تر می شود.
آدام باتی، مدیر فروش کونامی، گفته است:
«ما قطعا در حال ورود به رقابت دوباره با FIFA هستیم. و باید احترام متقابل را در این باره رعایت کنیم. ما هم چنین باید به سرعت فاصله مان را با FIFA کم تر کنیم. در چند سال آینده، بدون شک برتری بازار را در اختیار خواهیم گرفت؛ اما برای تحقق این مهم باید افراد زیادی را قانع و با خود همراه کنیم.»
بسیاری از گیمرها، بازی محبوب فوتبالی خود را از PES به FIFA تغییر دادند؛ چرا که الکترونیک آرتز، سازنده ی FIFA، لایسنس برخی از بهترین تیم ها و لیگ ها را در اختیار دارد و کونامی از چنین امتیازی برخوردار نیست.
باتی درباره ی بحث لایسنس نیز به نکته ی خوبی اشاره کرده و می گوید:
«چیزهایی وجود دارد که ما نمی توانیم کنترل کنیم و از توانایی های ما خارج است؛ اما می خواهیم که در بحث های حضور، گرافیکی و دیداری بهترین بازار باشیم.»
نسخه ی جدید بازیPES چندی پیش عرضه شد و نمراتی بسیار عالی دریافت کرد. از یک سو، وبسایت GameSpot که به سخت گیری مشهور است، نمره ۹ را به آن اختصاص داد و از سوی دیگر، وب سایت Videogamer، آن را “بهترین بازی فوتبالی تاریخ” خواند.
چنین شرایطی می تواند برای الکترونیک آرتز خطرناک باشد و برای گیمرها بسیار جذاب؛ چرا که احتمالا دیگر انحصار بازی های فوتبالی در اختیار الکترونیک آرتز نخواهد بود و می توان انتظار رقابتی نفس گیر را بین این دو فرنچایز قدیمی داشت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین