تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بر اساس گفته های کاربران وب سایت Reddit و همینطور نظرسنجی که در وب سایت ۹To5Mac انجام شده، به نظر می رسد که تعدادی از کاربران محصولات اپل پس از بروز رسانی گجت خود به iOS 9.0 با مشکلات و باگ هایی رو به رو گشته اند.
این نسخه از پلتفرم یاد شده، همه ی آیفون های پس از مدل ۴S به بعد را مورد پشتیبانی قرار می دهد و در میان آیپد ها نیز، همه نمونه های مینی پشتیبانی می شوند. البته برای آیفون ۴ اس و همچنین آیپد مینی اولیه و آیپد ۲ ، اپل اذعان داشته که به علت سخت افزار قدیمی، برخی ویژگی ها را از دسترس کاربران این محصولات خارج خواهد کرد
از طرف دیگر بر کسی پوشیده نیست که سال گذشته و در زمان عرضه iOS 8، کاربران با باگ های فراوانی در محصولات خود رو به رو گشتند و بروز رسانی های مکرر اپل برای مشکلات نسخه قبلی از پلتفرم، تا مدت ها ادامه داشت. در این نسخه اما به جای ارائه انبوهی از ویژگی های جدید، قرار بود تا تمرکز بر روی ارائه پلتفرمی پایدار قرار گیرد اما آنچنان که برخی از کاربران گزارش می کنند، شرایط، طبق وعده های قبلی اپل پیش نرفته اند.
گفته می شود که بعضی اپلیکیشن ها با مشکل توقف کارکرد مواجه شده اند. با این حال برخی از کاربران ادعا دارند که اقدام به نصب دوباره iOS 9 با روشی موسوم به Fresh Install [اقدام به فرمت دیوایس و سپس نصب دوباره پلتفرم] کرده اند اما باز هم مشکلاتی که پیشتر دیده شده بودند،‌ پابرجا باقی مانده اند. آیا شما نیز مشکل و باگ قابل توجهی را در iOS 9.0 مشاهده کرده اید؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین