تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

برای دوستداران بازی های تحت مرورگر، Kongregate نام آشنایی است. رقیب دیرینه مینی کلیپ، یکی دو سالی است که روی ساخت بازی های موبایل متمرکز شده و تاکنون عناوین خوش گرافیک و سرگرم کننده ای را تحویل گیمرهای مشتاق و سیری ناپذیر داده.
در Bullet Boy همسفر پسرکی از جنس گلوله هستید؛ قهرمانی فرز و سریع  که از طوفانی مهیب می گریزد.
گیم پلی Bullet Boy تقلید مستقیمی است از مراحل جابجایی با بشکه در بازی های Donkey Kong Country، اما با سرعت و موانع بیشتر. هدف در بازی Bullet Boy، جابجایی قهرمان گلوله ای بازی از طریق شلیک او با توپ های جنگی است، در عین این که به جمع آوری آیتم های موجود در مسیر هم توجه داشته باشید.

اما از آنجایی که یک طوفان مهیب در حال پیشروی است، برای جابجایی پسرک گلوله ای زمان محدودی دارید و باید بسیار سریع باشید؛ خوب نشانه گیری کنید و ابدا با موانع و پرنده های مزاحم برخورد نداشته باشید.
بازی قدرت تمرکز شما را در یک گیم پلی رانر به چالش می کشد، بنابراین هم طرفداران رانر از آن لذت می برند و هم دوستداران بازی های فکری و سرعتی. Bullet Boy از ۶۰ مرحله نسبتا سخت تشکیل شده که به لطف گرافیک رنگارنگ و چشم نوازی بازی برایتان تکراری و حوصله سر بر نخواهد شد.
اگر طالب یک ماجراجویی سرعتی و پر هیجانید، شک نکنید که Bullet Boy می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما در این روزها باشد. این بازی به صورت رایگان برای سیستم های عامل iOS و اندروید در دسترس است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین