تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مهندسان مایکروسافت اکنون به سختی در تلاشند تا «ویندوز ۱۰ موبایل» را برای تلفن های هوشمند سری لومیا آماده کنند و از طرف دیگر نیز، تا کنفرانس چهاردهم مهر ماه زمان زیادی باقی نمانده و گفته می شود در این رویداد، شاهد رونمایی از سرفس پرو ۴ و همچنین موبایل های پرچمدار کمپانی ساکن ردموند خواهیم بود.
اکنون ولی خبر می رسد که تلفن های هوشمند لومیا ۹۵۰ و نسخه XL آن، با نسخه ای نهایی از ویندوز ۱۰ معرفی نخواهند شد و مایکروسافت ورژن Threshold 1 از ویندوز ۱۰ موبایل را روی آنها قرار خواهد داد.
گفته می شود که نسخه Threshold 2 از ویندوز ۱۰، اکنون در حال توسعه است و به نظر می رسد که مایکروسافت سخت تلاش می کند تا ویژگی های جدیدی را علاوه بر کارایی و ثبات عمل بیشتر را به آن بیاورد. در این میان اما تحلیلگری به نام Mary Jo Foley باور دارد که نسخه Threshold 2، در زمان رونمایی و عرضه تلفن های هوشمند جدید مایکروسافت در دسترس نخواهد بود.
این در حالیست که وب سایت «WinBeta» نیز این موضوع را تایید کرده و گمانه زنی می کند که شرکت ساکن ردموند احتمالا لومیاهای پرچمدار را با بیلد ۱۰۲۴۰ از ویندوز ۱۰ موبایل عرضه خواهد کرد و سپس در مدتی کوتاه پس از آن، دست به انتشار بروز رسانی هایی برای بهبود تجربه کاربری و رفع مشکلات آن خواهد کرد تا در نهایت شاهد آماده شدن Threshold 2 باشیم. البته به نظر می رسد که این مقطع زمانی، آنقدرها هم طولانی نشود و گفته می شود که مایکروسافت نسخه Threshold 2 از ویندوز ۱۰ موبایل را در ماه نوامبر عرضه خواهد کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین