تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

با معرفی گلکسی اس ۶ و ساخت گوشی با ترکیب شیشه و فلز، سامسونگ تحولی در طراحی گوشی‌های سری اس خود ایجاد کرد اما به نظر می‌رسد این طراحی دوباره دچار تغییر خواهد شد و سامسونگ گلکسی اس ۷ را با بدنه‌ای تمام فلزی معرفی خواهد کرد.شایعات جدید خبر از استفاده‌ی سامسونگ از بدنه‌ی تمام فلزی در گلکسی اس ۷ می‌دهند. این شایعات براساس گزارشی است که به تازگی در کشور کره‌ی جنوبی منتشر شده است. براساس این گزارش منبعی در بخش تدارکات سامسونگ بیان کرده که این شرکت به تازگی نمونه‌های اولیه از کیس از جنس آلیاژ منیزیم را از همان شرکتی که فریم گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج را با آلومینیوم ۶۰۱۳ ساخته، دریافت کرده است.
به نظر می‌رسد، ذکر کیس به جای فریم نشان از این مورد دارد که سامسونگ در گلکسی اس ۷ از بدنه‌ی تمام فلزی بهره خواهد برد. آن طور که از شواهد پیدا است سامسونگ از سازنده‌ی این کیس‌ها خواسته که جنس بدنه به صافی آلومینیوم استفاده شده در آيفون‌ها باشد.
پس از پدیده‌ی Bendgate بسیاری از سازندگان تلاش مضاعفی برای بهبود مواد مصرفی داشتند تا این اتفاق بار دیگر رخ ندهد و به این دلیل در آيفون ۶ اس و ۶ اس پلاس اپل رو به استفاده از آلومینیوم سری ۷۰۰۰ آورده است. با توجه به اینکه آلیاژ منیزیم مقاوم‌تر و سبک‌تر از آلومینیوم است اگر سامسونگ به دنبال ساخت گوشی تمام فلزی است بهترین گزینه این آلیاژ خواهد بود چرا که مقاوم‌تر و سبک‌تر از آلومینیوم است. 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین