تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

این روزها بازار اپلیکیشن های پیام رسانی به قدری اشباع شده که دیگر نیازی به عرضه نمونه های جدید نیست. اما به نظر می رسد که سامسونگ با این عقیده مخالف است، به همین خاطر پیام رسان جدیدی تحت عنوان Socializer Messenger را منتشر نموده است.
بنابر گفته کمپانی کره ای، این اپلیکیشن با قابلیت ها و امکاناتش ارتباطات را به سطحی بالاتر خواهد رساند. Socializer Messenger بر مبنای پلتفرم اپلیکیشن های اجتماعی تحت وب سامسونگ (به اختصار SWAP) که توسط توسعه دهندگان مرکز نرم افزاری R&D سامسونگ الکترونیکز طراحی شده برنامه نویسی شده است.
Socializer Messenger در اصل بر مبنای پروژه متن باز تلگرام برای اندروید طراحی شده که به اپلیکیشن های تحت وب اجازه می دهد تا بدون نیاز به دانلود و نصب، در چت روم ها به اشتراک گذاشته شوند.
Kyung-Eun Park، یکی از مهندسین ارشد این پروژه در مورد SWAP می گوید: ” SWAP اپ استورهای تحت وب، اپلیکیشن های تحت وب و پیام رسانی را با یکدیگر ترکیب می کند”.
بنابراین با دانلود و نصب این اپلیکیشن، می توانید اپلیکیشن ها و بازی های تحت وب را به یک چت روم بیاورید و در عین مکالمه با دوستان، به انجام بازی هم بپردازید. Socializer Messenger را می توانید به رایگان از گوگل پلی دریافت کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین