تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل به تازگی نسخه اندرویدی اپلیکیشن Slides را با قابلیت هایی کاربردی بروز کرده که یکی از آنها، امکان کنترل ارائه ها از طریق قفل صفحه نمایش است. در این نسخه می توانید اسلایدهای ارائه تان را از طریق یک نوتیفیکیشن در قفل صفحه جلو و عقب ببرید، بنابراین برای تعویض آنها دیگر نیازی به باز کردن قفل یا وارد کردن رمز عبور نخواهید داشت.
به غیر از تعویض اسلایدها، گزینه ای تحت عنوان Disconnect نیز در همین نوتیفیکیشن قرار گرفته که با فشردنش می توانید از ارائه خارج شوید. امکان جدید دیگر، سوئیچ به حالت ویدئو هنگامی است که برای مخاطبین خود در Hangouts ارائه می دهید.
با اشاره روی آیکن دوربین قادر خواهید بود تا مخاطبین Hangouts خود را مشاهده کرده و آنها را به صفحه اصلی بچسبانید. گفتنی است که گوگل در ماه ژوئن، امکان ارسال ارائه ها به کروم کست و AirPlay را به اپلیکیشن Slides اضافه نمود.
نسخه بروزشده این اپلیکیشن را می توانید از گوگل پلی دریافت کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین