تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

همانطور که دیروز در خبرها خواندید، اپل سرانجام اپلیکیشن مهاجرت از اندروید به iOS را بر روی پلی استور گوگل قرار داد. حال به نظر می رسد که حضور اپل با چنین اپلیکیشنی در حیاط خلوت گوگل، چندان به مذاق طرفداران اندروید خوش نیامده است.
پس از قرار گرفتن اپلیکیشن مذکور بر روی پلی استور، ترول های اندرویدی به سوی قسمت نظرات هجوم برده و با نظرات منفی خود جوی عجیب را علیه اپل به وجود آورده اند. در واقع به عقیده این دسته از افراد، ماهیت چنین اپلیکیشنی توهین آمیز به شمار می رود و به همین علت لیاقت آن امتیاز ۱ ستاره است.
اپلیکیشن اپل تا کنون در پلی استور بیش از ۱۳ هزار امتیاز ۱ ستاره را دریافت کرده و تنها نزدیک به ۳ هزار نفر به این برنامه امتیاز ۵ ستاره را داده اند. میانگین امتیازات اپلیکیشن Move to iOS هم اکنون به عدد ۱.۷ از ۵ رسیده است.
اما جالب تر از امتیازی که کاربران داده اند، نظراتی است که در رابطه با این برنامه در پلی استور به ثبت رسیده.
سیگان اوموجکان، یکی از افرادی است که نظر خود را در رابطه با اپلیکیشن Move to iOS به ثبت رسانده. او در متن خود چنین آورده است: «من به تمام دوستان اندرویدی خود زنگ زدم تا مطمئن شوم آن ها نیز با امتیاز ۱ ستاره خود به استقبال این اپلیکیشن می روند. این برنامه باید در پلتفرم عزیز ما به دست فراموشی سپرده شود.»
بخشی دیگر از کاربران نیز از فرصت استفاده کرده و به تفاوت های iOS با اندروید در نظر خود پرداخته اند. برای مثال کاربری با نام Jet C اینچنین نوشته است: «آیا تا به حال آرزوی سفر در زمان را داشته اید؟ خب باید بگویم که با این اپلیکیشن می توانید این کار را انجام دهید. با مهاجرت به iOS تمام قابلیت هایی که سال ها از آن برخوردار بودید را دوباره می توانید تجربه کنید، آن هم در فضایی کند و طاقت فرسا.»
کاربری دیگر به محدودیت های موجود در iOS اشاره کرده و نبود آزادی عمل در این پلتفرم را مورد انتقاد قرار داده است. «اپل همچون کره شمالی است. آنها می خواهند به آزادی ما حمله کنند و به تمام کارهایی که ما با موبایلمان انجام می دهیم، الگویی محدود کننده دهند.»
گروهی از کاربران نیز طراحی این اپلیکیشن را مورد انتقاد قرار داده اند. این افراد معتقدند که اپل حداقل باید به زبان طراحی گوگل احترام می گذاشت و اپلیکیشن خود را با طراحی متریال در پلی استور قرار می داد.
شما در رابطه با این رفتار کاربران اندروید چه نظری دارید؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین