تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر استفاده از توان علمی و تحقیقاتی موجود در دنیا از دریافت مشاوره از پژوهشگران کره جنوبی در راستای ورود نسل چهارم تلفن همراه به کشور خبر داد.

دکتر یونگ، رئیس سابق مرکز تحقیقات فناوری اطلاعات کشور کره جنوبی و وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات این کشور به دعوت پژوهشکده سیاستگذاری و مطالعات راهبردی پژوهشگاه با محمد خوانساری،رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات دیدار کرد. وی در دیدار با رییس پژوهشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات با تاکید بر توانمندی ها و ساختار مناسب پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: مرکز تحقیقات مخابرات ایران می‌تواند از تجارب کشور کره جنوبی برای مشاوره و همکاری زمینه‌های مختلف پژوهشی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات به خوبی بهره ببرد. وی پیشنهادی مبنی بر همکاری ایران و کره جنوبی در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات مانند مرز فناوری، تخصیص فرکانس، نسل های آتی و نسل چهارم تلفن همراه ارائه کرد. وی گفت: نهادهای تحقیقاتی در کشور کره جنوبی در ابتدای امر با حمایت دولت ایجاد شدند اما پس از مدتی توسعه یافته و در سالهای اخیر به صورت خصوصی اداره می شوند. وی افزود: مراکز تحقیقاتی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کره جنوبی طی سالهای اخیر اهمیت قابل توجه ای پیدا کرده اند و امروز به شرکتهای بزرگ و سودده تبدیل شده اند. یونگ با تاکید بر اهمیت پژوهش در حوزهICT گفت: بسیاری از شرکت های فعال در این حوزه به صورت مستقل نسبت به راه اندازی مراکز تحقیق و توسعه اقدام کرده اند. خوانساری نیز در ادامه این دیدار با تاکید بر ضرورت توسعه همکاریهای بین المللی در زمینه فناوری های نوین در دنیا گفت: پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات تلاش دارد به عنوان بازوی علمی تحقیقاتی وزارت ارتباطات با توسعه همکاری با پژوهشگران پیش از ورود فناوری‌های نوین به کشور در زمینه مسایل مربوط به آن تحقیق و بررسی کند. وی افزود: در این راستا از مشاوره کشورهای توسعه یافته در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات بهره خواهیم برد . خوانساری در پایان خاطر نشان کرد: ایران و کره جنوبی می توانند با توجه به حسن روابط و همچنین پیشرفت دو کشور در زمینه ICT همکاری های خود را گسترش دهند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین