تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بر اساس اطلاعاتی که وبسایت ۹to5Google به دست آورده، به نظر می رسد که گوگل قصد دارد به زودی از نسل جدید کروم کست های خود، رونمایی به عمل آورد.
آنطور که اسناد لو رفته نشان می دهند، اتصال Wi-Fi در کروم کست جدید بهبود یافته و گوگل چند قابلیت تازه را نیز با دستگاه همراه کرده است. یکی از این قابلیت ها Fast Play نام دارد که با استفاده از آن اتصال دستگاه های مختلف به کروم کست بسیار سریع تر و آسان تر از قبل می گردد.
Chromecast Audio ویژگی جدید دیگری است که گوگل به دستگاه مذکور اضافه کرده است. این قابلیت به کروم کست اجازه می دهد که با استفاده از کابل AUX به اسپیکر های شما متصل گردد و موزیکی که بر روی اندروید دارید را پخش نماید.
تصویر لو رفته از کروم کست جدید نشان می دهد که این دستگاه از لحاظ ظاهری تفاوتی نکرده است و گوگل احتمالا آن را در رنگ های متفاوت به بازار عرضه خواهد کرد.
انتظار می رود نسل بعدی کروم کست در مراسم گوگل در تاریخ ۷ مهر معرفی شود. گوگل احتمالا در این مراسم از دو موبایل نکسوسی جدید خود نیز رونمایی به عمل می آورد. آنطور که در خبرها آمده، این دو موبایل توسط شرکت های LG و هوآوی ساخته شده اند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین