تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پیشتر در خبرها خواندید که مراسم رونمایی از نکسوس های جدید گوگل در تاریخ هفتم مهرماه برگزار می گردد و حالا گزارش تازه ای از سوی Droid-Life منتشر شده که نشان می دهد دستگاه های یاد شده به ترتیب نکسوس ۵X و نکسوس ۶P نام خواهند داشت.
البته هنوز هم مشخص نیست که دو حرف «اکس» و «پی» نماد چه چیزی هستند اما انتظار می رود تلفن های هوشمند مورد بحث کاملا شبیه به نسخه های قبلی شان باشند که این مساله هم بسیار خوشایند است چراکه نکسوس ۵ و ۶ در زمره محبوب ترین دستگاه های اندرویدی ساخته شده تا به امروز هستند.
طبق برخی فرضیات، این دو موبایل می توانند به ترتیب نکسوس ۵ اکسترا (Xtra) و نکسوس ۶ پلاس باشند (Plus) که البته همه اینها در حد حدس و گمان است.
اگر خاطرتان باشد پیشتر خبر ساخته شدن نکسوس ۵ اکس را برایتان منتشر کرده بودیم اما نکسوس ۶P یک دستگاه کاملا جدید است که تا به امروز حرفی در مورد آن به میان نیامده، هرچند که در ماه های اخیر اطلاعات و تصاویر مربوط به هر دوی این دستگاه ها را دیده بودیم و حالا نام آنها مشخص شده است.
در هر صورت با در نظر داشتن اطلاعات، تصاویر و نام دستگاه های نکسوسی تازه گوگل، پیش بینی نمی شود که در کنفرانس پیش روی این شرکت شاهد اتفاق جدیدی باشیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین