تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پس از داشبورد اکس باکس ۳۶۰ و اکس باکس وان، حال نوبت به اپلیکیشن اختصاصی این کنسول خانگی در محیط ویندوز ۱۰ رسیده است تا با امکانات کامل تری به روزرسانی شود.
این اپلیکیشن از روز اول عرضه رسمی ویندوز ۱۰ در اختیار کاربران قرار گرفت و بازخورد نسبتا مناسبی نیز برای تیم مایکروسافت به همراه داشت. در به روزرسانی جدید اپلیکیشن شاهد اضافه شدن امکانات متفاوتی هستیم که در ادامه به مرور کوتاه هر یک خواهیم پرداخت.
سیستم دوستان: کاربران پس از دریافت این به روزرسانی دیگر نیازی به بارگذاری مجدد اپلیکیشن برای دسترسی به لیست دوستان خود نخواهند داشت. لیست دوستان به صورت خودکار و کاملا داینامیک به روزرسانی و در صورت آنلاین شدن دوستان مشخص شده (Favorites) برای شخص نوتیفیکیشن ارسال می شود.
سیستم فعالیت ها: سیستم فعالیت ها (Activity Feed) هم درست به مانند بخش دوستان به صورت لحظه ای به روز می شود و دیگر برای مشاهده فعالیت های دیگران نیازی به باز کردن مجدد اپلیکیشن نخواهد بود.
سیستم مقایسه بازی ها: این قابلیت پیش از این در اپلیکیشن همراه اسمارت گلس گنجانده شده بود. حال به لطف به روزرسانی جدید اکس باکس در ویندوز ۱۰، میتوان تمامی فعالیت های دوستان در جریان پروسه به اتمام رساندن یک بازی را به صورت زنده مشاهده کرد. این مورد شامل اچیومنت ها هم می شود.
قابلیت تایپ کردن از طریق پی‌سی: مایکروسافت سرانجام به درخواست هزاران گیمر توجه کرد و سیستم تایپ کردن با رایانه های شخصی نیز به اپلیکیشن اکس باکس اضافه شد. از این پس می توان به واسطه صفحه کلید پی سی نیز پیام های ارسالی در شبکه لایو را نگارش کرد.
شایان ذکر است که در کنار این قابلیت ها که در حال حاضر در اختیار کاربران قرار گرفته اند، سیستم تست بتا اپلیکیشن اکس باکس در ویندوز ۱۰ نیز تا پایان ماه جاری میلادی آغاز به کار خواهد کرد


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین