تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

داشبورد یا همان واسط کاربری اکس باکس تا کمتر از دو ماه دیگر تغییرات اساسی به خود می بیند و با ظاهری مشابه با ویندوز ۱۰ در اختیار گیمرهای این کنسول قرار می گیرد. مایکروسافتی ها تصمیم گرفتند تا به مانند دیگر نسخه های داشبورد اکس باکس وان، این ورژن را هم پیش از عرضه به وسیله کاربران عیب یابی و تست کنند.
آن دسته از کاربرانی که پیش از این در برنامه های پیش نمایش و تست بتا داشبوردهای اکس باکس شرکت داشته اند طی این چند روز گزینش می شوند و با دریافت یک پیام در محیط اکس باکس لایو چگونگی دریافت پیش از موعد به روزرسانی جدید شرح داده خواهد شد.
در این به روزرسانی محیط داشبورد، شبکه اجتماعی داخلی اکس باکس لایو و حتی فروشگاه آنلاین آن از پایه طراحی شده اند و ظاهر و کارکرد آن شباهتی به محیط کنونی نخواهد داشت. در نسخه بتا به روزرسانی اجازه تست چند عنوان اکس باکس ۳۶۰ نیز از طریق قابلیت بکوارد به کاربران داده خواهد شد.
مایک یابارا از اعضای ارشد تیم اکس باکس در حساب شخصی توئیتر خود یادآور شد که تنها عده محدودی از کاربران برای این پروسه انتخاب خواهند شد و ممکن است در مراحل بعدی تعداد بیشتری توسط تیم تحقیق و توسعه داشبورد اکس باکس وان برگزیده شوند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین