تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 بر خلاف تصور عموم، تنها هدف ورزش دارت نشاندن تیر بر مرکز خال نیست. دارت در مسابقات جهانی قوانین سفت و سختی دارد و حالات مختلفی از آن را می توان تجربه کرد. Darts Match از استودیوی موشن لب یکی از بازی هایی است که به طور حرفه ای به این ورزش محبوب پرداخته تا با مسابقات جدی و قانونی اش بیشتر آشنا شویم.
اگر دارت برایتان تنها به پرتاب تیر به وسط خال خلاصه شده، با بازی کردن Darts Match در مودهای ۵۰۱، ۳۰۱، کریکت و Around the Clock خواهید دید که تنوع مسابقات و هیجان این رشته ورزشی بالاتر از چیزی است که همیشه تصور می کرده اید.

  برای دست گرمی و آشنایی با مکانیزم تیراندازی، بهتر است که بازی را از حالت تمرینی آغاز کنید تا برای رقابت با هوش مصنوعی یا دوستان فیسبوکی حرفی برای گفتن داشته باشید. Darts Match گرافیک سه بعدی زیبایی دارد و تیم سازنده تلاش کرده تا طبیعی ترین مکانیزم ممکن برای پرتاب تیر را برای کاربر شبیه سازی کند، و باید بگوییم که در این کار بسیار موفق بوده.
بر خلاف نمونه های غیر جدی، در Darts Match سنگینی تیرها را به خوبی احساس می کنید و نشستن تیر بر مرکز خال در آن ابدا شانسی و اتفاقی نیست. رقابت ها در Darts Match کاملا قانونی اند و در حین بازی مثل پخش تلویزیونی، آماری همچون میانگین سه پرتاب، تعداد بازی های برده شده و درصد نهایی پرتاب ها را مشاهده می کنید.
برای جلوگیری از تکراری شدن محیط بازی، امکان شخصی سازی تیرها و صفحه دارت هم برایتان مهیا شده و در این خصوص می توانید به بیش از ۵۰ هزار ترکیب مختلف برسید.اگر دوست دارید که آخر هفته هایتان را صرف تقویت تمرکز کنید، Darts Match می تواند انتخاب خوبی برای این کار باشد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین