تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

نمایشگاه خودروی فرانکفورت از امروز آغاز شده و بسیاری از کمپانی‌های نام آشنا نیز از محصولات خود را در این گردهمایی بزرگ رونمایی می‌کنند. بوگاتی نیز از این قاعده مستثنی نیست و سوپر خودروی جدید خود را با عنوان ویژن گرن توریزمو (Bugatii Vision Gran Turismo) رونمایی کرده است. همانطور که می‌توان از نام این خودرو حدس زد، ویژن گرن توریزمو نمونه‌ی واقعی خودرویی است که در بازی ویدیویی گرن توریزم ۶ در پلی استیشن ۳، می‌توان با استفاده از آن به رانندگی پرداخت. این بازی دارای بخشی است که در آن خودروسازان می‌توانند نمونه‌های مفهومی خودروی خود را که در دنیای واقعیت وجود ندارد، قرار دهند. حال بوگاتی نیز به صف تولیدکنندگانی پیوسته که این نمونه‌ی مفهومی را با دنیای واقعیت پیوند داده است.

بوگاتی که زیر پرچم فولکس واگن آلمان فعالیت می‌کند، ویژن گرن توریزمو را با نگاهی به طراحی آینده‌ی این کمپانی و عملکردی که مختص خودروهای بوگاتی است طراحی و تولید کرده است. در شبیه سازی پیست لی مانز، این خودرو موفق شده به واسطه‌ی بهره‌گیری از یک موتور ۱۶ سیلندر که با چینش W شکل در کنار هم قرار گرفته‌اند، چهار بار در طول پیست از سرعت ۴۰۰ کیلومتر در هر ساعت عبور کند. با توجه به این ویژگی می‌توان این خودرو را به اندازه‌ی خودروهای توسعه یافته برای مسابقات لمانز، سریع و چابک خواند.

از جمله‌ی مواردی که در طراحی و تولید این خودرو بسیار مورد توجه بوده باید به بکارگیری گسترده‌ی فیبر کربن اشاره کرد. البته نباید در انتظار عرضه‌ی این محصول مفهومی به بازار باشیم، چراکه ویژن گرن توریزمو تنها یک خودروی مفهومی است. همگان در انتظار معرفی نسل بعدی سوپر خودروی بوگاتی هستند که کایرون (Chiron) نام خواهد داشت. شنیده‌ها حکایت از این دارد که قدرت موتور کایرون ۱٫۴۸۰ اسب بخار خواهد بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین