تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تا صحبت از کنترل با یک انگشت می شود، ناخودآگاه به یاد بازی های استودیوی کچ اپ می افتیم. اما از این پس باید بازی های استودیوی مایند کندی را هم به فهرست چنین بازی هایی اضافه کنیم.
در بازی مبارزه ای World of Warriors: Duel می توانید فقط با کمک یک انگشت، از رینگ نزاع جان سالم به در ببرید؛ همه چیز بستگی به آن دارد که در ضربه زدن به صفحه چقدر سریع باشید.
در WoW مثل دیگر بازی های مبارزه ای هیچ گونه بخش آموزشی یا تمرینی نمی بینید؛ احتیاجی هم به آن نیست چرا که روند بازی ساده تر از چیزی است که برای یادگیری اش به آموزش و تمرین احتیاج داشته باشید.

تنها چیزی که باید در WoW بدانید این است که با شنیدن کلمه Fight، با نهایت سرعت روی صفحه نمایش ضربه بزنید. هر چقدر ریتم این ضربه ها سریع تر باشد، شانس پیروزیتان در مبارزه بالا می رود.
مبارزات در WoW ثانیه ای هستند و به دقیقه هم نمی رسند، اما همان ثانیه های کوتاه شور و هیجان فوق العاده ای دارند. بازی گرافیک سه بعدی چشم نوازی دارد، تمپوی موزیک به اندازه کافی بالاست و ۳۰ کاراکتر آزادشدنی بهانه های خوبی هستند تا از بازی دست نکشید.
همانطور که از تمام بازی های مبارزه ای انتظار می رود، مایند کندی برای این بازی هم یک بخش مالتی پلیر در نظر گرفته تا با رقبای آنلاین مبارزه کرده و در جدول رده بندی جهانی جایگاه خوبی برای خودتان دست و پا کنید.
World of Warriors: Duel را می توانید به رایگان دانلود کنید، اما به تنظیم شدت ضربه هایتان هم توجه داشته باشید تا برای تعمیر صفحه نمایش به خرج نیفتید!


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین