تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

دارپا نوع جدیدی از پایه فرود را رونمایی کرده است که به هلیکوپترها امکان می دهد روی زمین های غیر هم سطح و سطوح ناهموار فرود بیایند و کاری را امکان پذیر می کند که هلی کوپترهای معمولی از انجامش عاجزند.
این پایه علاوه بر همان قسمتی که در اغلب هلی کوپترها وجود دارد مجهز به چهار پایه متحرک است که عملکردی شبیه به پای حشره را از خود به نمایش می گذارند. هر یک از این پاها مجهز به تعدادی حسگر بازخورد نیرو هستند که مشخص می کنند چه میزان فشار را برای حفظ تعادل هلی کوپتر به زمین وارد نمایند.
تجهیزات ساخت دارپا روی یک هلی کوپتر بدون سرنشین سوار شده و با موفقیت توانستند عملیات فرود و نشستن روی سطوح ناهمواره را به انجام برسانند.
علاوه بر این، مهندسان این سازمان دریافتند که این نوع تجهیزات فرود می تواند میزان آسیب ها و خسارات ناشی از فرودهای سخت را کاهش داده و به هلی کوپترها امکان می دهند که روی سطوح شیب دار ۲۰ درجه (یعنی دو برابر محدوده فعلی) و همچنین کشتی های در حال حرکت روی دریا بنشینند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین