تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

کمی قبل تر و طی سال جاری گوگل با به روز رسانی نسخه های دسکتاپ و اندروید مرورگر خود موسوم به کروم این امکان را فراهم آورد تا برخی از وب سایت ها و سرویس های مهم تر – از جمله eBay، Pinterest و Vice – قادر باشند بدون اتکا به اپلیکیشن اختصاصی شان و تنها از طریق مرورگر یاد شده برای کاربران اعلان یا در اصطلاح رایج تر “Push Notification” ارسال کنند.
اکنون فیس بوک نیز در کنفرانس @Scale که شب گذشته برگزار شد ذکر کرده به تازگی همکاری نزدیکی را با گوگل در همین رابطه داشته و حالا نسخه ی موبایل وب سایت این شبکه ی اجتماعی از قابلیتی مشابه بهره می برد؛ یا به زبان دیگر کاربران نسخه ی موبایل فیس بوک می توانند از این به بعد و بدون نیاز به اپلیکیشن آن و تنها از طریق مرورگر کروم اعلانات مربوط به اشتراک شان در این شبکه ی اجتماعی را در اسمارت فون ها مشاهده نمایند.
Nate Schloss از مهندسین نرم افزار شاغل در فیس بوک گفته است راهکار تازه اتخاذ شده تلاشی محسوب می شود در راستای سیاست جدید کمپانی متبوعش که سعی می کند برای تمامی کاربران با ابزارهای مختلف تجربه ی یکسانی را پدید آورد.
وی می گوید “وب مبتنی بر موبایل نباید تنها مبتنی بر اپ های مقیم باشد و ما می خواهیم تمام قابلیت هایی که از طریق اپلیکیشن مان در اختیار افراد قرار می گیرد از طریق وب سایت نیز در دسترس شان باشد.”
Nate در ادامه می افزاید ضمناً نباید فراموش کنیم شیوه ی مورد بحث برای آن دسته از کسانی که بخاطر دسترسی محدود تر به پهنای باند نمی تواند دائماً از اپ فیس بوک استفاده کنند بسیار کاربردی خواهد بود. “در کشورهای در حال توسعه بسیاری از کاربران ترجیح می دهند به سراغ نسخه ی موبایل وب سایت ما بروند و قادر به بهره گیری از اپلیکیشن بر روی موبایل های خود نیستند. می خواهیم این افراد مراجعه ی بیشتری به فیس بوک داشته باشند و بازهم به سراغ مان بیایند لذا اعلانات بهترین راه حل برای این مسئله خواهند بود.”
مدیر محصولات فیس بوک، Jonathan McKay، هم به وبسایت تک کرانچ گفته است از همین الان می توانیم رشد بازدید قابل توجهی را برای نسخه موبایل وب سایت مان متصور باشیم و ضمناً علاوه بر کروم سایر مرورگرها نیز در حال فراهم آوردن امکان ارائه Push Notificatoin ها هستند.
برای مثال اوپرا نیز از ماه آگوست از وب نوتیفیکیشن ها حمایت می کند و گوگل می گوید فایرفاکس هم در ماه نوامبر ویژگی مشابهی را عرضه خواهد کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین