تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

افرادی که از گجت های هوشمند ساخته موتورولا استفاده می کنند، قطعا برای چک کردن تمامی آنها به یک اپلیکیشن واحد احتیاج دارند. به همین دلیل کمپانی موتورولا اپلیکیشن Motorola Connect را در اختیار این افراد قرار داده. اگر شما هم جز کاربران این محصول نرم افزاری هستید، بدانید که نسخه ای جدید و ارتقا یافته از این اپ هم اکنون برای دانلود در گوگل پلی قرار گرفته است.
مهم ترین تغییر نسخه جدید موتورولا کانکت، اضافه شدن موتو ۳۶۰ (۲۰۱۵) به فهرست دستگاه های پشتیبانی شده است. ساعت هوشمند جدید موتورولا به همراه موتو ۳۶۰ قدیمی، موتو پالس، موتو ساراند، موتورولا کی لینک، موتورولا پاور پک میکرو از جمله دستگاه هایی هستند که در این اپلیکیشن پشتیبانی می شوند.
البته سود پشتیبانی از نسل جدید موتو ۳۶۰ تنها به تعداد کمی از کاربران خواهد رسید. موردی که همگان از آن سود خواهند برد، رابط کاربری بهینه شده کانکت است که تجربه کار با آن را آسان تر از همیشه کرده. نسخه بروزشده از لحاظ ظاهری به اپ جدید Moto که در مدل های اخیر موتو جی و موتو ایکس دیده ایم شباهت دارد.
طراحی جدید بسیار چشم نواز است. دکمه شناوری به گوشه تصاویر اضافه شده که با اشاره روی آن می توان کارهایی از قبیل اضافه کردن دستگاه های جدید و جستجو در میان دستگاه های متصل شده برای دسترسی به تنظیماتشان را انجام داد. همچنین با نصب این نسخه می توانید واچ فیس های موتو ۳۶۰ را تعویض کنید.
مضاف بر موارد بالا، بسیاری از باگ ها و مشکلات نسخه های پیشین هم رفع گردیده. نسخه جدید را می توانید همین حالا از گوگل پلی دانلود کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین