تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

همان طور که حتما می دانید کمتر از یک ماه به زمان معرفی دستگاه های جدید خانواده لومیای مایکروسافت باقی مانده است. به این ترتیب از آنجا که لومیاهای جدید (950 و 950 XL) به همراه ویندوز 10 وارد بازار خواهند شد، می توان پیش بینی کرد نسخه نهایی ویندوز 10 موبایل نیز در همین بازه زمانی آماده انتشار و قرار گرفتن در دست کاربران شوند. پیش تر گفته شده بود که تمامی دستگاه هایی که از ویندوز 8 روی موبایل پشتیبانی کرده اند آپدیت های ویندوز 10 موبایل را هم دریافت خواهند کرد. اما حالا مایکروسافت کمی دقیق تر شده و فهرستی از دستگاه هایی را که این بروز رسانی را دریافت می کنند بر روی وب سایت خود منتشر کرده است.

اگر به سایت مایکروسافت و بخش فروشگاه آن سر بزنید می توانید لیستی از دستگاه هایی را کشاهده کنید که با برچسب Windows 10 Ready مشخص شده اند. در این قسمت به وضوح مشخص است که دستگاه های Lumia 635، Lumia 735، Lumia 830، Lumia 535، Lumia 435، Lumia 640، Lumia 640 XL و Lumia 635 در فهرست آماده به دریافت ویندوز 10 قرار گرفته اند. این لیست علامت سوال های بسیار زیادی را پدید می آورد. همان طور که مشاهده می کنید دستگاهی مانند Lumia 930 با اینکه جزو رده بالاهای خانواده لومیا به حساب می آید در لیست قرار نگرفته است. همچنین مشخص نیست آیا قرار دادن نام این دستگاه ها تنها به منظور فروش بیشتر آنها پیش از عرضه نسخه نهایی ویندوز 10 موبایل صورت گرفته یا اینکه قرار نیست دستگاه های دیگری به فهرست اضافه شوند. اگر مورد دوم صحیح باشد عده بسیار زیادی از کاربران دستگاه های ویندوزی را نا امید خواهد کرد و این بر خلاف سیاست های فراگیر مایکروسافت به نظر می رسد. باید چند روزی بیشتر صبر کرد و در انتظار بیانیه های بعدی مایکروسافت بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین