تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اریک اشمیت، رئیس هیئت مدیره آلفابت اخیرا دست به قلم شده و مقاله ای در مورد اهمیت هوش مصنوعی را منتشر نموده است. او در مقاله اش به شکل غیر مستقیم اشاره ای به سرویس موسیقی «اپل موزیک» می کند و اذعان دارد چنین سرویس هایی که با انتخاب های انسانی همراه هستند، برای یک دهه پیش مناسب بودند نه زمانه ای که هوش مصنوعی در حال پیشرفت های چشم گیری است.
اشمیت می نویسد:
    «یک دهه پیش، اگر می خواستید سرویسی برای استریم موسیقی تدارک ببینید، مشخصا به سراغ استخدام افرادی می رفتید که دارای آشنایی بالایی با صنعت موسیقی هستند و می توانند بهترین ها را به گوش مخاطبان شما برسانند.
    امروز ولی، راهکار صحیح این است که سرویسی تدارک ببینید که بتواند به درک درستی از جهان واقعی دست پیدا کند. اینکه شنوندگان، واقعا به چه نوع موسیقی بیشتر اهمیت می دهند؛ سیستم هوشمندی که بتواند حدس بزند هنرمند بزرگ بعدی می تواند چه کسی باشد.»
سرویس های استریم موسیقی معمولا از پلتفرم های هوشمند بهره می جویند اما اپل در سرویس موسیقی خود، صرفا چنین راهکاری را انتخاب نکرده است. زمانی که این سرویس در ماه ژوئن سال جاری معرفی شد، Jimmy Iovine به نشریه «گاردین» گفت:
    «الگوریتم ها عالی هستند اما نیاز به احساسات انسانی در آنها دیده می شود تا بتوانند به شکل صحیحی راه خود را در پیش گرفته و آنچه کاربر تمایل دارد را در برابرش قرار دهند.
    الگوریتم ها به تنهایی نمی توانند پاسخگوی سلیقه کاربران باشند. البته که بسیار مفید هستند و در چنین مقیاسی، نمی توان از آنها کمک نگرفت اما به عناصر انسانی قدرتمندی هم نیاز داریم.»
بر اساس اظهارات خود اپل، سرویس موسیقی این شرکت اکنون ۱۱ میلیون مشترک دارد و باید دید در آینده نزدیک و زمانی که دوره رایگان سه ماهه آن به سر آید، بازخورد کاربران نسبت به آن چگونه خواهد بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین