تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

هنوز آیفون ۶ اس وارد بازار نشده است که گزارشات تازه ای در مورد سفارش گذاری اپل برای ساخت چیپ A10 منتشر گردیده. این چیپ که قرار است در آیفون ۷ مورد استفاده قرار گیرد آنطور که در شایعات آمده توسط شرکت تولیدکننده نیمه رسانای تایوان (TSMC) تامین خواهد شد.
کمپانی مذکور نیز اعلام داشته که نیمی از چیپ های A9 مورد استفاده در آیفون های جدید (آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس) را خودش تولید کرده که البته بهتر است کمی با دیده تردید به این ادعا نگریسته شود.
در این گزارش (که البته شرکت TSMC نیز واکنشی را به آن نشان نداده) آمده است که این کمپانی تایوانی تامین کننده انحصاری پردازنده A10 خواهد بود و تولید انبوه آن را نیز در ماه مارس آغاز می کند.
براساس این توافق، TSMC برای تولید این چیپ ها از تکنولوژی ۱۶ نانومتری FinFET خود بهره می گیرد. البته تردیدها در مورد این مساله بی دلیل نیست چراکه سال قبل نیز خبر رسید که هم سامسونگ و هم TSMC خود را به عنوان یگانه تامین کننده چیپ های A9 اعلام کرده اند و کمی بعد گزارشی منتشر گردید که نشان می داد هر دوی این شرکت ها از جمله مشارکت کنندگان این پروژه خواهند بود.
اختلاف نظرهایی که به دنبال انتشار این خبر در مورد دریافت سفارش از اپل مطرح گردید عاقبت نتایجی ناخوشایند را برای هر دوی این شرکت ها به دنبال داشت و حتی پرونده ای در دادگاه های آمریکا گشوده شد که در آن، یکی از کارکنان سابق TSMC به فروش اسرار محرمانه شرکت خود به سامسونگ متهم گردید.
تری گو مدیر عامل فاکسکان نیز به لابی گری به نفع TSMC متهم گردید که ظاهرا به خاطر ترسش از بیشتر شدن سهم سامسونگ از پروژه های تولیدی اپل دست به چنین اقدامی زده بود.
البته اینکه اپل پروژه تولید این چیپ ها را به کلی به یک کمپانی تایوانی واگذار کند چندان هم مساله عجیبی نیست بلکه این مساله جای تردید دارد که آیا اهالی کوپرتینو به این زودی فرایند تولید قطعات برای آیفون ۷ را آغاز کرده اند؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین