تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت در روز گذشته به شکل ناخواسته، بیلد جدید ویندوز ۱۰ برای موبایل را منتشر نمود و سپس به سرعت انتشار آن را لغو نمود. بلید جدید با شماره ۱۰۵۳۶ شناخته می شود و البته در زمان کنونی، دارای یک باگ است که در صورت نصب شدن آن توسط کاربران، این اشخاص قادر نخواهند بود تلفن هوشمند ویندوزی خود را به بیلدهای بعدی بروز رسانی کنند.
Gabe Aul، معاون ارشد بخش مهندسی ویندوز برای دستگاه های مختلف، این خبر را در توئیتر خود تایید کرده است.
آقای Aul خبر می دهد که حدود ۲۰۰ نفر از کاربران اینسایدر توانسته اند به نسخه جدید بیلد مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ (نسخه موبایل) دسترسی پیدا کنند. وی البته اشاره دارد که این افراد، پیش از آنکه مایکروسافت پروسه بروز رسانی را متوقف کند توانسته اند به این بیلد دست پیدا نمایند.

همانگونه که ذکر کردیم، بیلد جدید دارای یک باگ است که به کاربران اجازه نمی دهد موبایل خود را به بیلدهای بعدی و بالاتر بروز رسانی نمایند. آقای Gabe Aul خبر می دهد افرادی که به سرعت بروز رسانی را دریافت کرده اند نیز باید موبایل خود را دوباره به ویندوز فون ۸.۱ برده و سپس از آنجا دوباره پروسه نصب بیلدهای جدید مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ موبایل را آغاز نمایند.
مشکل عدم توانایی کاربران برای بروز رسانی به نسخه های جدیدتر تنها باگ بیلد ۱۰۵۳۶ نیست؛ این بیلد همچنین در زمان خرید یک اپلیکیشن در اپ استور و یا خریدهای درون اپلیکیشن ها، دچار مشکل می شود. انتظار می رود که مایکروسافت نسخه بهینه شده ای از بیلد ۱۰۵۳۶.۱۰۰۴ از ویندوز ۱۰ موبایل را در روزهای جاری برای کاربران «ویندوز اینسایدر» ارسال نماید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین