تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سونی و مایکروسافت تلاش دارند تا در انتهای سال میلادی پیش رو، بهترین محتوای ممکن را در اختیار کاربران کنسول های بازی خود قرار دهند تا جمعیت بیشتری را در فصل تعطیلات نسبت به خرید آن ها مشتاق نمایند.
با این وجود موفقیت مایکروسافت از لحاظ تعداد قطعی است. عرضه عناوین انحصاری مایکروسافت از یک ماه پیش با Rare Replay و Gears of War Ultimate Edition آغاز شد و تا چند روز دیگر نیز Forza MotorSport 6 و بسیاری دیگر از بازی ها از راه خواهند رسید.
از همین رو، Kudo Tsunoda یکی از مدیران مایکروسافت و مغز متفکر پروژه های کینکت و هولولنز در این راستا می گوید: «میزان عناوین بزرگ، جریان ساز و انحصاری که تعطیلات امسال روی اکس باکس در دسترس قرار می گیرد خیره کننده است. فکر می کنم اگر به رقابت ما نگاه کنید، هیچ راهی وجود ندارد که شرکت های دیگر توانند با بازی های انحصاری ما رقابت کنند، و این یک بخش فوق العاده از کاری است که ما با اکس باکس انجام می دهیم.»
هیلو ۵، Rise of the Tomb Raider و فیبل لجندز نیز از دیگر عناوین مهم انحصاری امسال مایکروسافت هستند. به هر حال، میل بازار نسبت به خرید پلی استیشن ۴ بیشتر است، با این وجود مایکروسافت انتهای سال پیش ثابت کرد می تواند در بهترین ماه های سال، کنسول محبوب بازار باشد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین