تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  اگر سلامت و ایمنی خودرویی که سوار می شوید برایتان اهمیت دارد، می دانید که چکاپ منظم وضعیت باتری، روغن، تایرها، ترمزها و … از مهم ترین کارهایی است که باید انجام دهید. اما شاید مشغله فراوان باعث شود که این کار را فراموش کنید. با فراموشی این چکاپ، هم احتمال خرابی خودرو بالاتر می رود و هم سرنشینان آن در معرض خطر قرار خواهند گرفت.
اپلیکیشن ماشین من دستیار هوشمند نگهداری خودروی شماست. با آن می توانید در هر لحظه وضعیت فنی خودرو را چک کنید، برای تعویض قطعات و تمدید بیمه و گواهینامه پیام هشدار دریافت کرده و حتی محل پارک خودرو را در آن ثبت کنید تا برای یافتنش کار آسان تری داشته باشید.
با ورود به ماشین من، از شما خواسته می شود تا اطلاعات مربوط به خودرویتان را وارد کنید؛ مواردی مثل کیلومترهای طی شده با خودرو، کیلومتر سوخت گیری و موارد دیگری مثل تاریخ انقضای بیمه و گواهینامه، تعویض باتری، لاستیک، روغن موتور و غیره.

 با وارد کردن این موارد، اپلیکیشن اعداد وارد شده شما را با مقادیر استاندارد (که می توانید بسته به نوع خودرو تغییرش دهید) مقایسه می کند. مثلا اگر زمان استاندارد برای تعویض باتری را یک سال در نظر بگیریم، اگر بیش از یک سال از تعویض باتری شما گذشته باشد با پیام هشدار اپلیکیشن مواجه خواهید شد. در غیر این صورت، تعداد روزهای باقی مانده تا زمان مناسب برای تعویض باتری را در اپلیکیشن مشاهده می کنید.
این قابلیت کاربردی شما را در کنترل وضعیت فنی خودرو یاری می کند و با پیام های هشدار آن هرگز کارهایی مثل چکاپ خودرو یا تمدید بیمه و گواهینامه را فراموش نخواهید کرد.

  البته ماشین من قابلیت های خوب دیگری هم دارد. یکی از آنها بروزرسانی خودکار کیلومتر خودروی شما با GPS است تا احتیاجی به بروزرسانی دستی آن نداشته باشید. البته هر زمان که سوار خودرویتان باشید، باید توجه داشته باشید که با فعال بودن این قابلیت، مصرف باتری شما هم دوبرابر خواهد شد. بنابراین بهتر است که طبق توصیه توسعه دهنده حتی الامکان از حالت دستی استفاده کنید.
اما یکی دیگر از مزایایی که با نصب ماشین من بدست خواهید آورد، امکان ثبت محل پارک خودرو در نقشه است. کاربرد این قابلیت را تنها زمانی درخواهید یافت که ماشینتان را در یک پارکینگ مملو از خودروهای هم شکل و هم رنگ پارک کرده باشید.
نکته بسیار خوب دیگر در مورد ماشین من، امکان افزودن قسمت های مختلف خودرو جهت اعلام زمان سرویس یا تعویض است. با استفاده از این قابلیت می توانید مواردی مثل بیمه بدنه یا تعویض شمع (که به طور پیش فرض در اپ گنجانده نشده اند) را به منوی چکاپ خود اضافه کنید.
اگر بتوانید با رابط کاربری زمخت و نه چندان جذاب ماشین من کنار بیایید، آن را اپلیکیشن بسیار خوبی برای یادآوری چکاپ خودرو خواهید یافت که می توانید به رایگان از امکاناتش بهره بگیرید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین