تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پیش سفارش برای آیفون های جدید از شنبه آغاز گشته و اکنون خبرهای جالبی در خصوص این محصولات به گوش می رسند. شاید زمانی که «فیل شیلر»، چهارشنبه گذشته روی صحنه آمد و آیفونی صورتی رنگ را با عنوان «Rose Gold» معرفی کرد، تصور نمی کردید که چنین رنگی مورد اسقبال کاربران قرار بگیرد اما بر اساس خبرهای رسیده، سفارشات برای آیفون های «رز گلد» بالاتر از حد انتظار بوده و نمونه های بزرگ تر ملقب به آیفون ۶S Plus، احتمالا با تاخیر ۳ الی ۴ هفته ای به دست کاربران می رسند.
گفته می شود که اپراتورهای بزرگ ایالات متحده همچون T-Mobile و Verizon زودتر از ۳ یا ۴ هفته آینده نخواهند توانست نمونه های رز گلد پلاس را به کاربران تحویل دهند و در این میان تفاوتی نمی کند که کاربر چه حجمی از حافظه داخلی را نیز درخواست کند. همه اینها در حالیست که سایر رنگ ها، در مقطع زمانی دو الی سه هفته آینده که از پیش مقرر شده بود، به دست خریداران می رسند.
این اوضاع برای آیفون ۶ اس نیز صادق است و در حالی که بیشتر کاربران می توانند در تاریخ ۲۵ سپتامبر، آیفون خود را تحویل بگیرند، خریداران نسخه نمونه رز گلد با حجم ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت برای دریافت آیفون خود باید مدت بیشتری را انتظار بکشند.
همچنین خبر رسیده که این رنگ در چین هم با استقبال بسیار مناسبی رو به رو گشته؛ اتفاقی که در ابتدای کار، رخ دادنش اندکی بعید به نظر می رسید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین