تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 ظاهرا مایکروسافت در تلاش برای تصاحب کمپانی AMD است. امروز نیز شایعه شده که ای‌ام‌دی قصد دارد تا تجارت تولید کارت گرافیک‌های خود را از کمپانی جدا کند.ای‌ام‌دی که در سال‌های گذشته سهم قابل توجهی از بازار تراشه‌های PC را تحت کنترل خود داشت چند سالی است که بازی را به طور کامل به اینتل واگذار کرده است و در زمینه‌ی پردازنده‌های کامپیوتری سهم بسیار کمی دارد. این در حالی است که وضعیت تجارت کارت‌های گرافیک این شرکت که پس از تصاحب کمپانی ATI به AMD اضافه شد، به مراتب بهتر از بخش CPU است. حال این کمپانی تصمیم گرفته تا تجارت تولید کارت گرافیک‌های خود را از بدنه‌ی اصلی شرکت جدا کند.
ای‌ام‌دی رسما اعلام کرده است که بخش Radeon به عنوان یک برند مستقل به فعالیت خود ادامه خواهد داد. ای‌ام‌دی در سال ۲۰۰۵ با پرداخت ۵.۴ میلیارد دلار کمپانی ATI و برند Radeon را تصاحب کرد. به این ترتیب ای‌ام‌دی از یک سو با اینتل و بازار ریزپردازنده‌ها به رقابت خود ادامه داد و از سوی دیگر وارد رقابت جدی با انویدیا شد. اما با کوچک شدن بازار پی‌سی و عقب افتادن ای‌ام‌دی از اینتل در بازار پردازنده‌ها، پس از گذشت ۵ سال ارزش کمپانی ای‌ام‌دی به ۱.۴۵ میلیارد دلار رسید. حال استراتژی ای‌ام‌دی برای مقابله با انویدیا، مستقل سازی Radeon است.
از این پس بخش Radeon استراتژی‌های خاص خود را خواهد داشت و توسعه‌، فروش و بازاریابی آن نیز مستقل از ای‌ام‌دی عمل خواهد کرد.
متیو سکینر، مدیر کل سابق Radeon پس از ۱۷ سال فعالیت در این تجارت، شرکت را ترک می‌کند و انتظار می‌رود روی تیلر و سین برک جانشین وی شوند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین