تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 

 

 

 مهم ترین پرسش هایی که در زندگی خود با آن روبرو می شوید کدامند؟ این پرسش ها هرآنچه که باشند شیائومی اعلام کرده که پاسخی مناسب برایشان دارد. دست کم این را می توان از روی پوستری فهمید که مدیر بازار یابی این شرکت در اکانت Weibo خود منتشر نموده است.
براساس این پوستر، هفته آینده، شیائومی شگفتی ساز خواهد شد و به مهم ترین پرسش های زندگی هر انسان پاسخ خواهد داد.
با در نظر داشتن این نکته که تصویر منتشر شده دستی را همراه با تعداد زیادی اسکناس چینی نشان می دهد انتظار می رود که این خبر مهم به پول و به طور مشخص توانایی مشتریان چینی در خرید تلفن های هوشمند مرتبط باشد تا هر چیز دیگری.
یکی از احتمالات این است که شرکت مورد بحث در نظر دارد کسب و کار تازه ای را در زمینه تامین بودجه نیاز برای خرید دستگاه های موبایل راه اندازی کند یا اینکه محصولات ارزان قیمتی را به سبد کالاهای خود بیافزاید.
این پرسش مهم با در نظر داشتن شرایط اقتصادی چین قطعا به یکی از نیازهای شهروندان این کشور مرتبط می شود. شاید تولید تلفن های هوشمند مقرون به صرفه یا ارائه وام به آنهایی که دوست دارند چنین گجت هایی داشته باشند، همان معامله برد- برد برای شیائومی باشد.
با این کار، شرکت مورد بحث نتنها می تواند درآمدهای خود را افزایش دهد بلکه اگر این کار را به درستی انجام دهد، می تواند وجهه خود را در چین بهبود ببخشد و کاربران بیشتری را به سمت خود جلب نماید.
در هر صورت اگر مهم ترین پرسش در زندگی شما این است که «چطور می توانید موبایل جدید شیائومی را خریداری کنید؟» هفته آینده پاسخ این پرسش خود را پیدا خواهید کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین