تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

دوتا ۲ ریبورن، نام آپدیت جدید بازی رایگان و محبوب دوتا ۲ است که خبرهای انتشار آن از چندی پیش به گوش می رسید. در این نسخه ی جدید، بازی دوتا ۲ به صورت کامل توسط ورژن دوم موتور سورس بازسازی شده و علاوه بر این که تغییراتی بنیادین را شامل می شود، بسیاری از مشکلات و باگ های رایج بازی نیز در آن برطرف شده اند.
در آپدیت جدید، بسیاری از بخش های گیم پلی مانند Dota Levels دچار تغییرات نسبی شده اند و تجربه ای متفاوت در اختیار گیمر می گذارند. در ریبورن، نوعی نشان در پروفایل گیمر پدید آمده است که میزان موفقیت و نیز مرحله ی دوتای گیمر را به نمایش می گذارد. به ازای هر ۱۰۰ امتیاز تروفی، درجه ی گیمر یک مرحله ارتقا خواهد یافت.
برای دریافت تروفی های مختلف، باید امتیازهای تروفی مختلفی جمع آوری کرد و بنابر گزارش سایت PC Gamer، قرار است که تروفی های بیش تری در آینده به بازی اضافه شوند. گیمرها با ورود به بازی متوجه خواهند شد که مرحله شان براساس تروفی هایی که کسب کرده اند مشخص شده. دو تروفی دیگر نیز به نام های Experience و Battle Veteran به بازی اضافه شده اند.
از جمله ی دیگر محتویات این آپدیت می توان به حالتی به نام Treasury اشاره کرد که گیمرها را در بخش Watch، در قالب یک تورنومنت در مقابل یک دیگر قرار می دهد.
علاوه بر این، محیط کاربری و داشبورد بازی با تغییرات مهمی مواجه شده و حالا گیمرها می توانند لیست دوستان خود را در صفحه ی اصلی بازی مشاهده کنند.
البته به گفته ی شرکت والو و نیز تجربه ی کاربران، دوتا ۲ ریبورن هنوز مشکلاتی اندک دارد اما والو به دنبال این است که در بازه ی زمانی کوتاهی، این مشکلات را برطرف کند. روز گذشته نیز آپدیت دیگری برای بازی عرضه شد که تقریبا تمام مشکلات اساسی بازی را برطرف کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین