تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت دیگر با ساخت اپلیکیشن برای اندروید غریبه نیست. اما زمانی که مشغول پورت اپلیکیشن ها و سرویس های اختصاصی اش برای پلتفرم رقیب نیست، احتمالا خود را مشغول خریداری تیم های توسعه دهنده اپلیکیشن های اندرویدی کرده. در همین خصوص مطمئنا خریداری اپلیکیشن تقویم Sunrise را به خاطر دارید.
در راستای همین سیاست، مایکروسافت به تازگی اپلیکیشن اندرویدی Echo Notification Lockscreen را خریداری کرده است. پس از Next Lock Screen از پروژه گاراژ، این دومین اپلیکیشن قفل صفحه نمایش مایکروسافت در پلتفرم اندروید محسوب می شود.
مشخص است که مایکروسافت مسأله نمایش اعلان ها در اندروید را بسیار جدی تلقی می کند. بنابرگفته جولی لارسون-گرین، مدیر ارشد اجرایی مایکروسافت، اعلان های فعلی (مثل آنهایی که در قفل صفحه هایتان می بینید) به جای مواردی که برایتان اهمیت دارد، تنها اعلان هایی که اپلیکیشن می خواهد را به شما نمایش می دهند. بنابراین امکان شخصی سازی آنها وجود ندارد.
اما دلیل این خرید چه می تواند باشد؟ مایکروسافت می تواند از Echo برای گرفتن بازخورد از میلیون ها کاربر اندرویدی استفاده کرده و ضمنا از آن برای آزمایش قابلیت های آینده محصولات دیگرش همچون ویندوز ۱۰، مجموعه آفیس و … استفاده کند. اگرچه Double Labs (تیم توسعه دهنده اپلیکیشن) هنوز در وبلاگ خود به خریداری شدنش توسط مایکروسافت اشاره ای نکرده، به نظر می رسد که از حالا باید Echo را یکی دیگر از محصولات رسمی مایکروسافت بدانیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین