تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اخبار بسیاری این روزها حوالی AMD و بخش شکست خورده کارت های گرافیک این شرکت شنیده می شود و بر اساس گزارشی جدید، مایکروسافت در حال مذاکره جدی با AMD برای خرید شرکت است. دو ماه پیش، شایعه شده بود که مایکروسافت می خواهد AMD را به طور کامل بخرد اما از آن موقع تاکنون هیچ خبری شنیده نشد.
آنچه که امروز می شنویم بر صحت امر نمی افزاید و خریداری شدن AMD توسط مایکروسافت هنوز یک شایعه است اما به خوبی می دانیم که حالا ردموندی ها قصد خریدهای هوشمندانه تری را دارند. نوکیا اگرچه چندان همسو با اهداف نادلا نبود اما ماینکرفت اثبات کرد که مدیر عامل جدید این شرکت از خرید های میلیارد دلاری واهمه ندارد.
امروز، ارزش برند AMD به ۱٫۶ میلیارد دلار رسیده و تولیدکننده چیپ های اکس باکس وان می تواند خرید مناسبی برای مایکروسافت به حساب آید. در حالی که AMD تامین کننده اصلی ترین قطعه اکس باکس وان خواهد بود، با به خدمت درآمدن توسط مایکروسافت، سونی و پلی استیشن ۴ به یکی از مشتری های ثابت نادلا تبدیل خواهند شد.
برای ساخت کنسول بعدی، AMD می تواند تکنولوژی پیشرفته ای در اختیار مایکروسافت قرار دهد و احتمالا سونی باید دوباره به سراغ انویدیا بیاید. در سوی دیگر، مایکروسافت نیازهای مالی AMD را برطرف خواهد کرد تا شرکت مذکور دوباره بتواند به روزگار اوج خود بازگردد.
حرکت آهسته و پیوسته غول نرم افزار به سوی بازار سخت افزار می تواند پیامدهای بسیاری به همراه داشته باشد و البته از خروج میلیون ها دلار دیگر طی سالیان متمادی از حساب های بانکی مایکروسافت جلوگیری کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین