تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تقریبا یک سال پیش بود که فایر فون (Fire Phone) توسط آمازون به بازار عرضه شد و اگرچه نظرات ضد و نقیضی به همراه داشت، دیگر آمازون قصد ادامه تولید آن را ندارد. یکی از مسئولین شرکت در گفتگو با GeekWire از اتمام موجودی فایر فون خبر داد و به نظر می رسد دیگر هیچ وقت شاهد عرضه ی دوباره محصول به بازار نخواهیم بود.
فایر فون با تبلیغات گسترده ای معرفی شد و با ویژگی های خاصی که داشت، نظرات بسیاری را به سوی خود جلب کرد اما در ارائه ی هیچ یک از آن ها نتوانست موفق عمل کند و در نتیجه به تلفنی نا کارآمد و فراموش شده بدل گشت.
آمازون تصمیم گرفت فایر فون را با قیمت ۲۰۰ دلاری اما قراردادی دو ساله به مردم بفروشد که همین تصمیم سبب شد تا بسیاری از مردم علاقه ای به خرید تلفن همراه آمازون پیدا نکنند. قیمت پس از عرضه تغییر کرد اما میل مردم برای خرید آن خیر.
بعید به نظر می رسد آمازون بخواهد دوباره تلفن همراهی را معرفی کند؛ حداقل به این زودی. گزارش ها حاکی از آن است که آمازون تعداد زیادی از کارمندان بخش Lab126 را اخراج کرده است. Lab126 همان قسمتی از کمپانی است که مسئول توسعه فایر فون و چند محصول دیگر بوده.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین