تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بر اساس گفته های مدیرعامل و یکی از موسسین سیانوژن، کرت مک مستر، ورژن جدید این سیستم عامل، دستیار صوتی مایکروسافت را درون خود خواهد داشت. برخلاف سیری و Google Now که محدود به اکوسیستم های خود شده اند، کورتانا قرار نیست صرفا برای ویندوزفونی ها باشد.
پس از آپدیت های ویندوزفون ۸٫۱ و ویندوز ۱۰ موبایل، کورتانا کم کم تبدیل به یکی از بهترین دستیارهای صوتی شد و مایکروسافت قصد دارد او را برای سیستم عامل های دیگر نیز عرضه کند. گویا سیانوژن اولین تولید کننده ای است که به سراغ شراکت با مایکروسافت رفته.
چندی پیش، مایکروسافت ورژن بتای کورتانا را برای اندروید معرفی نمود که اولین قدم آن ها برای تصاحب پلتفرم های دیگر بود. با این حال، از آنجایی که هوش مصنوعی همراه مستر چیف، کورتانا روی اندروید همانند یک اپلیکیشن عمل می کند، کارهای زیادی نیست که کورتانا بتواند روی اندروید انجام دهد.
چند ماه پیش خواندیم که سیانوژن و مایکروسافت قصد همکاری نزدیک با یکدیگر دارند و حالا عرضه کورتانا می تواند نقطه اوج این همکاری باشد. مک مستر در صحبت های خود از گنجاندن سیری در بطن سیستم عامل گفت و عملکرد آن به عنوان یک اپلیکیشن جداگانه در اندروید را بی کاربرد دانست.
البته مک مستر روی این موضوع تاکید داشت که کورتانا به بخشی از سیستم عامل سیانوژن تبدیل خواهد شد و نه CyanogenMod. بنابراین لازم است که یک تلفن همراه مثل تلفن های Wileyfox یا Micromax Yureka خریداری کنید تا از کورتانای نیمه اندرویدی لذت ببرید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین