تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

Daytona Rush در زمان عرضه یک بازی غیررسمی از مسابقات نسکار محسوب می شد، اما آنچنان در عمل فوق العاده ظاهر شد که چاره ای برای صاحب امتیاز مسابقات نسکار باقی نماند تا آن را به عنوان یک بازی رسمی از این سری رقابت ها بپذیرد.
نسخه جدید به عنوان بازی رسمی مسابقات اتومبیلرانی Daytona، شما را وارد پیست های بیضی شکل نسکار و رقابت های داغ و پر زد و خورد ماشین های عضلانی اش می کند.
مسابقات نسکار با آن پیست های بیضی شکل و دورهای طولانی اش شاید به غیر از مردم آمریکا برای بسیاری از افراد کسل کننده باشد، بنابراین سازنده بازی برای شور و حال دادن به گیم پلی Daytona Rush کار هوشمندانه ای کرده و به المان های سبک رانر متوسل شده.

در Daytona Rush کنترل کامل ماشین های نسکار در دست شما نیست، بلکه فقط می توانید با سوایپ به چپ و راست در مقابل ماشین های رقیب جاخالی بدهید یا آنها را از میدان به در کنید. البته باید یک چشمتان به میزان صدمه ماشین و باک بنزین هم باشد.
گرافیک بازی به عنوان یک رانر مسابقه ای حقیقتا عالیست و حالا که ماشین ها، پیست ها و برندهای واقعی در آن لایسنس شده اند، جذابتر از همیشه شده. هر بار که مسابقه ای را می برید، پول و تجربه به دست خواهید آورد و می توانید از آن برای خرید ماشین های جدید و دستکاری موتورهایشان استفاده کنید.
نسخه اندرویدی بازی ضمنا از Android TV هم پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید روی کاناپه دراز بکشید و از بازی کردن Daytona Rush در تلویزیون های صفحه بزرگ لذت دوچندانی ببرید. این رانر خوش گرافیک و زیبا را می توانید به رایگان در iOS و اندروید تجربه کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین