تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

عمر استودیوی هلندی Sparkling Society به دو سال هم نمی رسد، اما عملکردش در پلتفرم موبایل (خصوصا بازی های شبیه ساز) به قدری عالی بوده که در حال حاضر می توان از آن به عنوان یکی از سردمدارن موبایل گیمینگ یاد کرد.
پس از موفقیت سری بازی های City Island و خصوصا نسخه اول بازی Airport، این توسعه دهنده تازه کار اما پرتجربه به سراغ نسخه دوم شبیه ساز فرودگاه رفته؛ عنوانی که بر خلاف روند غیرجدی نسخه اول، جدی تر از گذشته شده و مدیریت یک فرودگاه بین المللی را به دستان شما می سپارد.
هدف در این بازی استراتژیک، تبدیل یک جزیره شنی سوت و کور به یک فرودگاه بین المللی و قطب گردشگری است. تمامی کارها هم در رسیدن به این هدف بر عهده شماست؛ از ساخت و ساز فرودگاه گرفته تا فرماندهی برج مراقبت و حتی گسترش امکانات رفاهی فرودگاه برای جذب توریست.

گیم پلی تفاوت چندانی با سری بازی های سیم سیتی ندارد، هر کاری که در آن بازی انجام می دادید را هم این بار در سطحی کوچکتر در Airport 2 تکرار می کنید که البته این بار سر و کارتان بیشتر با هواپیماهاست.
هر چه باندهای فرودگاهتان عظیم تر و تردد در آن بیشتر باشد، درآمد بیشتری کسب می کنید و می توانید آن را خرج خرید هواپیماهای مدرن و جاذبه های گردشگری جزیره تان کنید.
City Island: Airport 2 به صورت رایگان عرضه شده و برای تجربه اش نیازی به اینترنت نیست. اگر دوست دارید که مهارت های مدیریتی خود را در قامت یک مدیر فرودگاه بسنجید، شک نداشته باشید که این بازی بهترین گزینه برای شماست.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین