تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اپل در مورد برخی از قابلیت های موبایل هایش، اطلاعات دقیق و صریحی را منتشر نمی کند و این خصوصیات، معمولا پس از راه یافتن محصولات جدید توسط افراد دیگر مورد کاوش قرار گرفته و نتیجه نهایی اعلام می گردد.
باتری نیز همواره یکی از بخش ها بوده. شب گذشته، صرفا اعلام گشت که باتری محصولات جدید می تواند به اندازه نسل قبلی کارایی داشته باشد اما رقم دقیق میلی آمپرهای آن اعلام نشد. در این میان اما فناوری های دیگری نظیر ۳D Touch در آیفون به کار رفته اند که اپل قصد داشت با ویدیویی، آنها را به زبانی ساده برای کاربران توضیح دهد.
این ویدیو، به جایی می رسد [تصویر فوق] که اجزای داخلی موبایل در تصویر قرار می گیرند و بر همین اساس، باتری و میزان میلی آمپر آن نیز در کادر قابل مشاهده هستند. بر اساس آنچه در تصویر مشخص است، باتری این محصول اندازه ای برابر با ۱۷۱۵ میلی آمپر دارد در حالی که باتری آیفون ۶ برابر با ۱۸۱۰ میلی آمپر بوده است.
فرضیه ای که اکنون مطرح شده، این است که اپل برای قرار دادن سنسورهای فورس تاچ در نمایشگر، یا مجبور به افزایش ضخامت موبایل بوده و یا مجبور به کاهش اندازه باتری بوده که به نظر می رسد راه حل دوم را انتخاب کرده باشد. همانطور که گفتیم، اپل ادعا می کند که عمر باتری این دستگاه کمتر از آیفون ۶ نیست و به نظر می رسد شرکت ساکن کوپرتینو با توجه به بهینه سازی هایی که در پردازنده A9 انجام داده، توانسته به عمر باتری مشابه با نسل قبلی دست پیدا کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین