تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اپل چند دقیقه قبل آیپد پرو را پس از یک سال شایعه رونمایی کرد اما اکنون این سوال مطرح می گردد که به طور کلی، «آیپد» آن هم از نوع «پرو» اش به چه معناست؟ این محصول نمایشگری دارد به اندازه یک نوت بوک و از یک آیپد معمولی هم قابلیت هایش بیشتر است اما، در برابر یک نوت بوک (مک بوک) حرفی برای گفتن ندارد.
اپل می گوید برای افزایش کارایی، از کیبورد و «مداد!» آن استفاده کنید اما، ما تبلت ها را می خریم که با فرم یک «تبلت» از آنها بهره گیریم نه تلاش کنیم ظاهر آنها را تا جای ممکن شبیه به یک نوت بوک کنیم.
آیپد پرو به شکل عجیبی تلاش می کند تا جایگاه خود را بین مرز تبلت و نوت بوک بودن حفظ کند ولی در هر صورت، باید آن را به عنوان یک تبلت بشناسیم. تبلتی که بیش از همه آمده تا با «سرفیس پرو» رو در رو گردد.
سرفیس پرو ولی محصولی است که بیشتر می خواهد «نوت بوک» باشد تا تبلت. اپل هم اکنون ادعا می کند که آیپد پرو، توان پردازشی به اندازه کامپیوترهای شخصی و همراه دارد. محصولی که واقعا نمی توان آن را در دسته بندی خاصی گنجاند و پنداری اپل تلاش می کند در آن دسته بندی که در سال ۲۰۱۰ ایجاد کرد، یک دسته بندی دیگر را کلید بزند.
در چارت زیر، آیپد پرو با نمونه تبلت های قدرتمند بازار مورد مقایسه قرار گرفته شده است؛ از جمله سرفس پرو، آیپد ایر و حتی مک بوک ۱۲ اینچی و جدید خود شرکت اپل. اگرچه مشخصات سخت افزاری نمی توانند بیانگر تجربه کاربری باشند اما در هر صورت بد نیست نگاهی داشته باشید به این مقایسه.

مقایسه «آیپد پرو» با «سرفس پرو» و سایر تبلت های قدرتمند


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین