تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

از آیفون گرفته تا آیپد و اپل تی وی، سیری همه جا حضور دارد. با افزایش کارایی و قدرت Siri در iOS 9، اپل امروز دستیار شخصی هوشمندش را به ستاره شماره اول مراسم تبدیل کرد. سیری حالا روی اپل تی وی جدید نیز نقشی حیاتی دارد و می تواند در جستجوی فیلم، موسیقی و بازی به ما کمک کند.
اپل تی وی جدید با قابلیت جستجوی فراگیر صوتی عرضه خواهد شد که البته، در پاسخ به صدای شما، سیری پاسخگو خواهد بود و ریموت جدید آن نیز دکمه ای مخصوص برای Siri خواهد داشت. جستجوی صوتی یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که این روزها عمده تولید کنندگان ست-تاپ باکس ها مثل آمازون، کامکست و Roku در پی آن هستند.
همچنین، سیری همزمان با عرضه iOS 9، بروزرسانی ویژه ای دریافت خواهد کرد و نه تنها به اپل تی وی پای می گذارد، بلکه با نگاهی عمیق تر به اپلیکیشن ها، به دستیاری واقعی تر تبدیل خواهد شد. سیری حالا از قرارهای ملاقات با خبر است و می داند چه زمانی باید کجا باشید، حتی می تواند ایمیل ها را هم آنالیز کرده و گاهی اوقات بعضی موارد را یادآورتان کند.
اگرچه سیری از رقبایش، کورتانا و Google Now، بسیار عقب افتاده اما اپل در تلاش است تا با تبدیل کردن آن به مهره ای اساسی در تک تک محصولات اش، این دستیار صوتی را بیش از پیش کاربردی کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین