تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

حسگر اثر انگشت اپل فقط برای باز کردن دستگاه نیست، بلکه برای تایید تراکنش های مالی پرداخت اپل نیز استفاده می شود. اثر انگشتتان منحصر به فرد بوده و استفاده از آن ها برای شناسایی خوب است، حال در نظر بگیرید که حسگرهای اثر انگشت وسایل امنی نباشند.

حسگر اثر انگشت اپل فقط برای باز کردن دستگاه نیست، بلکه برای تایید تراکنش های مالی پرداخت اپل نیز استفاده می شود. اثر انگشتتان منحصر به فرد بوده و استفاده از آن ها برای شناسایی خوب است، حال در نظر بگیرید که حسگرهای اثر انگشت وسایل امنی نباشند.
گروهی از هکرها ادعا کردند که تنها با گرفتن چند عکس از انگشت هر فرد و استفاده از نرم افزار های موجود قادرند با نفوذ به حسگر های اثر انگشت آنها را باز کنند. این ادعا توسط گروه کامپیوتر چائوس در 31 مین جلسه گروهی شان با استفاده از نرم افزار وری فینگر مطرح شد ، یکی از اعضای گروه توانسته بود تا اثر انگشت وزیر دفاع آلمان را باستفاده از عکس هایی که از زوایای مختلف از انگشتش گرفته بود بازسازی کند.
این گروه سال پیش نیز موفق شده بودند تا با تولید ورق های لاتکسی که بر روی آن اثر انگشت های دزدیده شده وجود داشت حسگر اثر انگشت آیفون 5s را گول زده و آن را باز کنند. آخرین تکنیک ارائه شده توسط این گروه شامل  استفاده از دوربین های معمولی و نرم افزار های رایج است.
این بدین معنی نیست که استفاده از دستگاه های امنیتی بر اساس اثر انگشت بی فایده است، نه این که شما همیشه دستکش دست کنید چون ممکن است کسی عکس از انگشتتان بگیرد. اما به خاطر داشته باشید که حسگر های اثر انگشت فقط ابزاری هستند در اختیار شما در برابر کسانی که می خواهند اطلاعات شخصی شما را بدزدند.این یک هشداری است برای افرادی است که به دنبال روش های مختلف برای امن کردن تلفن خود هستندد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین