تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

هواوی هم می خواهد گوشی رده بالای خود با صفحه نمایش منحنی به مانند گلکسی S6 Edge را داشته باشد. بر پایه یک منبع چینی که در گذشته و برای افشای خبرهای مرتبط با شرکت های هموطن موفق عمل نموده، هواوی گوشی هوشمندی با نمایشگر خمیده در لبه های خود را در دست تولید دارد و برای ساخت آن همان پنل های Super AMOLED سامسونگ را به کار می برد.
در رابطه با خود این گوشی چیزی گفته نشده و فقط همین را می دانیم که صفحه نمایش آن با ابعادی نامعلوم از وضوح QHD یا 1440x2560 پیکسل برخوردار بوده و در هر دولبه کناری به مانند گلکسی S6 Edge و S6 Edge Plus خم می شود. گویا سامسونگ زمان را برای پایان دادن به تولید انحصاری پنل خمیده مناسب دیده و می خواهد به دیگران نیز امکان استفاده از بازار در حال رشد آن را بدهد. هواوی در گذشته اعلام نموده که تمایلی به استفاده از پنل های QHD در گوشی های خود ندارد، چرا که تراکم پیکسلی آن غیر ضروری بوده و فشار وارده بر چیپ ست و باتری را توجیح نمی کند. اگر خبر فعلی درست باشد، نتیجه می گیریم هواوی به توصیه سامسونگ نظر خود را تغییر داده است! (عکس تیتر به گلکسی S6 Edge تعلق دارد) 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین