تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اپل از نسل چهار اپل تی‌وی با تمرکز بر جذب گیمر‌ها، رونمایی کرد. این دستگاه به واسطه‌ی پردازشگر قدرتمند، اِستور غنی از بازی‌های متفاوت و کنترلر حرکتی خود قطعا برای کنسول‌های خانگی تهدیدی به حساب خواهد آمد. اما پشتیبانی اپل تی‌وی از سایر کنترلر‌های بازی می‌تواند به وضوح هدف اپل را از ارائه‌ی نسل جدید اپل تی‌وی، یعنی تسخیر سیستم‌های سرگرمی منازل، مشخص کند.برخلاف تعداد زیادی از کنسول‌های بازی اندرویدی که به بازار آمدند و بعد از مدتی محو شدند، اپل تی‌وی با پشتیبانی قدرتمند اپل به قصد تسخیر منازل کاربران ارا‌ئه شده است. اپل در کنفرانس خود از اپل تی‌وی با قابلیت‌های کاربردی و اپلیکیشن‌های متنوع رونمایی کرد؛ اما یکی از نکات بسیار کلیدی در موفقیت کنسول‌‌های بازی کنترلر آن‌ها است که در تصمیم کاربران برای استفاده از آن‌ها نقش مهمی ایفا می‌کنند.
ریموت کنترل لمسی اپل‌ تی‌وی از کنترل حرکتی نیز پشتیبانی می‌کند تا علاوه بر ظاهر آن، وجوه شباهت‌های بیشتری بین آن و کنترلر‌های نینتندو بیابیم. اما برای آن دسته از کاربران که علاقه‌ای به استفاده از این نوع کنترلر‌ها ندارند، باید این نوید را داد که می‌توانند با توجه به پشتیبانی اپل تی‌وی از کنترلر‌های mfi،  نسبت به تهیه‌ی نمونه مورد علاقه‌ی خود اقدام کنند. هم‌چنین کاربران می‌توانند از آیفون، آیپد و آیپاد نیز به عنوان کنترلر استفاده کنند. این طیف وسیع از گزینه‌های پیش روی کاربران، قطعا سلایق مختلف را پوشش خواهد داد و از این نظر اپل تی‌وی جایی برای بحث باقی نخواهد گذاشت. 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین