تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت امروز خبر از جدیدترین خرید بزرگ خود داد. نادلا باز هم به سراغ یک استارتاپ دیگر رفته و تلاش می کند تا پایه های جهان ابری شرکتش را مستحکم تر از پیش نماید.
بر اساس خبر منتشر شده در وبلاگ رسمی شرکت یاد شده، استارتاپ Adallom اکنون متعلق به مایکروسافت است. Adallom در واقع یک پلتفرم برای پایش و مدیریت فضای ابریست که می تواند آسیب پذیری های پلتفرم های ابری را مشخص نماید.
حدودا دو ماه پیش، شایعه این خرید در فضای مجازی منتشر شده بود اما اکنون خبر می رسد که این داد و ستد، با مبلغی معادل ۳۲۰ میلیون دلار نهایی خواهد شد.
نرم افزار Adallom، برای پایش سرویس های ابری مورد استفاده قرار می گیرد؛ می توان دراپ‌باکس، گوگل اپز، سرویس های تحت وب آمازون (AWS)، باکس و Salesforce را به عنوان مشتریان Adallom نام برد. این سرویس زمانی که سرویس فضای ابری با ناهنجاری مواجه گردد، یا الگوی مصرف آن دست خوش تغییر عجیبی شود، به سرعت مدیران مسئول آن را با خبر خواهد کرد.
از سوی دیگر می توان اذعان داشت که مایکروسافت در سال های اخیر تمرکز ویژه ای را بر روی سرویس های ابری خود معطوف داشته و خرید جدیدش را نیز می توان در راستای بهبود این شبکه گسترده و عظیم دانست. نادلا در ماه ژوئن در مصاحبه هایش ذکر کرده بود که در پی ساخت فضای ابری هوشمند است و حال، به نظر می رسد خرید جدید نیز گامی جهت به پیش بردن همین هدف باشد.
Adallom در سال ۲۰۱۲ تاسیس گشته و دفتر اصلی آن نیز در شهر پالو آلتو، ایالت کالیفرنیا واقع شده. نکته عجیب اینکه شرکت یاد شده از زمان تاسیس تا کنون، صرفا توانسته بود مبلغی معادل ۵۰ میلیون دلار را به عنوان سرمایه عمومی جذب نماید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین