تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تا حالا گربه ای دیده اید که روی دو پایش راه برود؟ در فیلم ها و کارتون ها شاید، اما در واقعیت ابدا چنین صحنه ای را نمی بینید. کچ اپ، پرکارترین توسعه دهنده بازی های موبایل در بازی جدیدش The Walking Pet، به سراغ همین سوژه رفته؛ گربه ای که با مشقت فراوان روی دو پایش راه می رود و شما باید در حفظ تعادل او بکوشید.
مثل تمام بازی های کچ اپ، برای بازی کردن The Walking Pet هم تنها به یک انگشت نیاز دارید. گربه بی باک این بازی عزمش را جزم کرده تا مثل آدم ها روی دوپا راه برود، اما دائما تلو تلو می خورد و شما نباید بگذارید که به زمین بیفتد.

برای قدم برداشتن گربه، باید با ریتم مشخصی روی صفحه ضربه بزنید تا نه با صورت به زمین برخورد کند و نه از پشت روی زمین بیفتد. روند بازی شاید ساده به نظر برسد، اما وقتی به چاله های آب در مسیر برسید خواهید دید که کار ساده ای پیش رو ندارید.
به غیر از گربه، حیوانات دیگری هم با رکوردزنی در بازی آزاد می شوند که البته تأثیری بر روند گیم پلی تکراری آن ندارند. The Walking Pet سرگرم کننده است، اما نه به اندازه عناوین موفق کچ اپ همچون ZigZag و Stick Hero که به دانلودهای میلیونی رسیدند.
شاید دیگر زمان آن فرارسیده که کچ اپ فرمول موفقیت قدیمی اش را کنار بگذارد و به غیر از عناوین رانر، ساخت بازی در سبک های دیگر را هم تجربه کند. در هر صورت، اگر به بازی های رانر رکوردی علاقه مندید تجربه The Walking Pet برایتان خالی از لطف نخواهد بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین