تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

کشور آلمان تا سال 2018 برای تمامی شهروندانش اینترنت با پهنای باند 50Mbps را آماده می‌کند. عددی که به طور متوسط حدود 10 برابر سریع‌تر از میانگین سرعت اینترنت فعلی در جهان است.
طبق آخرین گزارش ارائه شده از سوی Akamai در سه ماهه اول سال 2015 که در ماه ژوئن منتشر شده است، میانگین سرعت جهانی اینترنت تنها 5Mbps است. به همین دلیل آلمان تصمیم گرفته که برای برقراری ارتباطاتی با سرعت 50Mbps در سرتاسر کشورش اقدامات لازم را انجام دهد؛ اقدامی که به نظر بسیار بلند پروازانه می‌رسد.
اگر این موضوع تحقق یابد، آنگاه حداقل سرعت اینترنت در کشور آلمان، تقریبا دو برابر سرعت میانگین در کشور کره جنوبی با سرعت 23.6Mbps است. میانگین این عدد در ایالات متحده آمریکا تنها 11.9Mbps است.
حدود 70 درصد از آلمانی‌ها، هم اکنون با سرعت 50Mbps به شبکه اینترنت متصل هستند و تنها سی درصد باقی مانده منتظر این رویداد هستند. دولت آلمان برای انجام این پروژه حدود 2.7 میلیارد یورو کنار گذاشته است، اما در این میان باید هزینه‌هایی را نیز برای شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت با این سرعت کنار گذاشته و به فکر تامین منافع آن‌ها نیز باشد.
سخنگوی دولت آلمان در این خصوص می‌گوید: فدراسیون آلمان، می‌تواند تا 50 درصد هزینه‌ها را تامین کند. این برنامه در کنار سایر برنامه‌های توسعه این کشور حدود 40 درصد از هزینه‌ها را شامل می‌شود؛ بنابراین باید به فکر تامین ده درصد باقی مانده باشند.
در حال حاضر به طور متوسط سرعت اتصال به اینترنت در کشور آلمان کمتر از 11Mbps است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین