تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تا کمتر از ۵ ساعت دیگر شاهد رونمایی از جدیدترین دستاوردهای سخت افزاری اپل خواهیم بود و کاملا طبیعی است که اکنون شاهد فاش شده اطلاعات تازه و دقیق تری در مورد آنها باشیم.
بر اساس اطلاعات جدید، گفته می شود اپل قطعا امشب از آیپد غول آسایش در مراسم خود رونمایی به عمل خواهد آورد و این محصول با نمایشگری هم اندازه با صفحه نمایش یک مک بوک، می آید تا کاربران تجاری را هدف قرار دهد.
ساعاتی قبل تر گزارش شده بود که آیپد پرو، به احتمال زیاد برای پایه ترین مدل خود، برچسب قیمتی معادل ۱۰۰۰ دلار را به همراه خواهد داشت اما اکنون «مارک گورمن» از وب سایت «۹TO5MAC»، خبر می دهد که ارزان ترین مدل این محصول با حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی و قیمت ۷۹۹ دلار عرضه خواهد شد.
البته باید توجه داشت که این برچسب قیمت، صد دلار از نسخه Wi-Fi و ۱۲۸ گیگابایتی آیپد ایر ۲ گران تر است. در این میان لازم به ذکر است که مک بوک ایر ۱۱ اینچ اپل نیز با قیمت ۸۹۹ دلار به فروش می رسد و نمونه ۱۳ اینچی آن هم قیمتی برابر با ۹۹۹ دلار دارد.
به گفته مارک گورمن، نسخه های ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی از آیپد پرو به ترتیب قیمتی معادل با ۸۹۹ و ۹۹۹ دلار خواهند داشت. البته ۹TO5MAC خبر می دهد که نسخه های LTE هر کدام ۱۳۰ دلار گران تر خواهند بود و بر اساس حجم ذخیره سازی، بهایی برابر با ۹۲۹، ۱۰۲۹ و در نهایت ۱۱۲۹ دلار برای آنها طلب خواهد شد.
باید در نظر گرفت که مک بوک جدید اپل و همچنین مک بوک پروی ۱۳ اینچ مدل ۲۰۱۵ که هر دو به فناوری فورس تاچ در ترکپد خود مجهز گشته اند، اکنون با قیمت ۱۲۹۹ دلار به فروش می رسند و باید دید آیا واقعا اپل خواهد توانست مشتریان نسخه ۱۲۸ گیگابایت و LTE آیپد پرو را راضی به پرداخت چنین هزینه ای برای آن نماید یا خیر. تا روشن شدن این موضوع و دلایل اپل برای ترغیب طرفدارن این برند به خرید چنین محصولی، چند ساعت بیشتر باقی نمانده و به زودی شاهد اظهارات آقای کوک و شیلر در این زمینه خواهیم بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین