تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت واقعا می خواهد تبلت های سرفس را به ابزار اصلی مورد استفاده در کسب و کارها بدل کند، حتی اگر برای برای تحقق آن لازم باشد از امکانات رقبای خود کمک بگیرد.
کمپانی ساکن ردموند برای این منظور قراردادی با HP به امضا رسانده تا تبلت های سرفس (از جمله نسخه Pro) و لوازم جانبی آنها، در کانال های خرده فروشی این شرکت (شامل وب سایت و فروشگاه ها) نیز به فروش برسند.
قرارداد یاد شده از ماه آینده میلادی در آمریکا و کانادا به مرحله اجرا در آمده و از اوایل سال ۲۰۱۶ نیز شاهد گسترش آن به دیگر بازارها خواهیم بود.
قراردادی که بر اساس آن اچ پی قرار است پس از فروش تبلت های مایکروسافت در کنار Venue Pro های خود، پشتیبانی کامل از هر دو محصول را نیز به شکل یکسانی انجام دهد.
هرچند در ابتدا شنیدن خبر فروش محصولات یک سازنده توسط رقیب عجیب به نظر می رسد، اما پیش از این هم شاهد شکل گرفتن چنین همکاری هایی بودیم، مثل اپل که برای گسترش استفاده از آیپد در مشاغل، به انجام همکاری های مشترک با سیسکو و IBM می پردازد.
چنین همکاری برای هر دو سوی ماجرا سودمند خواهد بود، هم برای مایکروسافت، چرا که می تواند از بین مشتریان شریک خود کاربران جدیدی بیابد که پیشتر شاید هرگز به استفاده از تبلت های ساخت این شرکت (و از طریق آن ویندوز ۱۰) فکر نکرده بودند و HP نیز، می تواند با چنین قراردادی بدون صرف هزینه برای طراحی و به تولید رساندن یک محصول تازه، بخشی از سودهای ناشی از فروش و ارائه خدمات آن را به حسابش روانه کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین