تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اگر کاربر نسخه آب چوبی اندروید هستید و چهار شخص دیگر که از پلتفرم موبایل گوگل استفاده می کنند را نیز در کنار خود داشته باشید، به احتمال زیاد شما تنها فردی خواهید بود که از آخرین نسخه این پلتفرم بهره می برید.
این آماری است که گوگل ارائه کرده و بر اساس آن ۲۱ درصد از ابزارهای مبتنی بر اندروید، به نسخه آب نبات چوبی مجهز هستند.
آخرین بار شرکت ساکن مانتین ویو در گزارش خود آمار ۹ درصد را برای این موضوع اعلام کرده بود که افزایش آن در این مدت کوتاه قابل ملاحظه به نظر می رسد.
بر اساس آمار تازه نسخه کیت کت با ۳۹ درصد بیشترین استفاده را دارد و پس آن نیز نسخه آب نبات ژله ای با ۳۲ درصد قرار گرفته است.
گفتنیست نسخه بعدی اندروید نیز مارشملو نام گذاری شده که بر اساس اعلام سازنده تمرکز آن روی بهبود امکانات و افزاش کیفیت قرار دارد.
هرچند هنوز تاریخ دقیق عرضه نسخه بعدی اعلام نشده، اما با در پیش بودن زمان رونمایی از نسل جدید ابزارهای نکسوسی، به نظر می رسد فاصله چندانی با آن داشته باشیم.
در پایان گفتنیست گوگل در ارائه آمار یاد شده تنها دستگاه هایی را در نظر گرفته که از آخرین نسخه اپلیکیشن Google Play پشتیبانی می کنند، در نتیجه می توان گفت این آمار شامل ابزارهای اندرویدی قدیمی که نسخه های پیش از ۲٫۲ را اجرا می کنند نمی شود.
در ادامه می توانید تصویر آمار ارائه شده توسط گوگل را مشاهده نمایید.

از هر ۵ کاربر اندروید، یک نفر از نسخه آب نبات چوبی استفاده می کند


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین